top

Poloautomatické mačky Black Diamond

Poloautomatické mačky BLACK DIAMOND® se k botám připevňují pomocí hybridního systému CLIP, kdy pružný košík pokrývá přední část boty a zadní část je držena přezkou speciálně navrženou pro boty s "vroubkovaným" poloautomatikem.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Poloautomatické mačky Black Diamond Serac Clip
  Poloautomatické mačky Black Diamond Serac Clip
  včetně DPH 4019 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3559 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 4499 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Poloautomatické mačky Black Diamond - vysoká kvalita zpracování

Pokud se vaše aktivity v horách neomezují pouze na letní výlety, jistě jste se rozhodli pro profesionální vysokohorskou obuv. Ty jsou vybaveny speciálními vložkami, které umožňují namontovat poloautomatické nebo automatické mačky. Poloautomatické mačky Black Diamond budou vynikající volbou pro všechny náročné turisty. Tato celosvětově uznávaná značka si zakládá na materiálech nejvyšší kvality. Díky tomuto přeskáče Black Diamond jsou extrémně odolné a poskytují nejvyšší úroveň opory a bezpečnosti při pohybu v náročném terénu.

Modely určené pro příznivce turistiky a horolezectví

Poloautomatické mačky Black Diamond jsou modely určené pro zkušené a náročné outdoorové nadšence. V závislosti na vašich plánech se můžete rozhodnout pro konstrukce s dvanácti nebo čtrnácti zuby. Mačky jsou vhodné jak pro chůzi po zasněžených stezkách, tak pro lezení v ledu. Jejich speciální konstrukce zajišťuje dokonalé přizpůsobení botám. Mnoho horolezců volí poloautomatické mačky, protože jejich nasazování je snadné a intuitivní. Poloautomatické mačky Black Diamond jsou vyrobeny z velmi kvalitní oceli, která je mimořádně odolná. Obojí proti mechanickému poškození, rychlému opotřebení a korozi. Mačky lze snadno sladit s obuví, což vám umožní vytvořit s nimi jednotný a mimořádně stabilní celek.

Podívejte se na poloautomatické mačky Black Diamond v nabídce našeho obchodu 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku vybavení pro zimní turistiku. Po nákupu správných bot se vyplatí vsadit nejen na mačky, ale také Přilby Black Diamond Pouze řádně v terénu otestované vybavení od nejlepších výrobců vám poskytne maximální úroveň bezpečnosti při vašich horských aktivitách. Mačky Black Diamond jsou ideální volbou pro všechny turisty, kteří od svého vybavení očekávají nekompromisní kvalitu a maximální funkčnost. Navíc díky výše zmíněné špičkové kvalitě zpracování budou mačky použitelné po mnoho turistických sezón.