top

Cepíny Black Diamond

Ledové cepíny BLACK DIAMOND® jsou spolehlivým vybavením pro pokročilé zimní horolezce. Vyberte si technický model pro lezení v ledu nebo turistický model z řady Piolet.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Cepín turisticky Black Diamond Raven Ice Axe

  wish list

 2. -15%
  Cepín Black Diamond Raven Pro Ice Axe

  wish list

 3. -15%
  Cepín technicky Black Diamond Venom Hammer - silver

  wish list

 4. -15%
  Cepín Black Diamond Venom Adze - silver

  wish list

 5. -15%
  Cepín Black Diamond Swift - ultra blue

  wish list

 6. -15%
  Cepín ledovcovy Black Diamond Fuel Hammer

  wish list

 7. -15%
  Cepín Black Diamond Viper
  Cepín Black Diamond Viper
  5 343 Kč 6 287 Kč

  wish list

 8. -15%
  Cepín ledovcovy Black Diamond Viper

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Jedním ze základních prvků výbavy každého, kdo se vydává na zasněžené horské stezky a stěny, je jistota, že se na něj můžete spolehnout za všech podmínek. Ne nadarmo byly v Evropské unii vypracovány pokyny týkající se minimálních požadavků a zkušebních metod pro toto vybavení - může totiž přímo ovlivnit bezpečnost uživatele při vysokohorských aktivitách. Bouldery Black Diamond jsou navrženy s důrazem na každý detail tak, aby byly co nejspolehlivější a umožnily vám zdolávat další vrcholy v zimních podmínkách s naprostou spokojeností. Na první pohled je vidět, že výrobce přistupuje ke každému problému s maximální profesionalitou. Od materiálů přes konstrukci až po užitné a vizuální detaily. Dpísmeno BD je označení, které zaručuje, že nebudete zklamáni.

Americký projekt v horách po celém světě

Mezi cepíny americké značky lze rozlišit několik skupin s výrazně odlišným určením. Základními modely jsou turistické sekery (patřící do řady PIOLET), které jsou ideální pro túry po zasněžených stezkách a pro výstupy na středně obtížné vrcholy. Klasické modely s rovnou rukojetí jistě zaujmou příznivce tradičního horského vybavení. Významnou součástí nabídky značky Black Diamond jsou však horolezecké cepíny. Používají se na ledopádech a nejtěžších stěnách světa. Špičkové značkové sekery jsou často vyráběny z nejmodernějších materiálů a s využitím inovativních technologií. Stojany z hydroformovaného hliníku nebo uhlíkových vláken si udržují status jednoho z předních výrobců zimního horského vybavení. Mezi těmito skokanskými můstky najdou vhodné modely také milovníci skialpinismu a skialpinismu. Ultralehké modely jsou ideální pro lyžařské túry v náročném terénu. Skvěle padnou do ruky a po připevnění na batoh příliš nezatíží ani při delších výstupech v lehčím terénu.

Přilby Black Diamond v obchodě 8a.cz

Internetový obchod 8a.cz nabízí široký sortiment horského vybavení mnoha renomovaných značek, včetně Black Diamond. Najdete mezi nimi známé cepíny Black Diamond Fuel, Raven, Viper a mnoho dalších, které se dobře osvědčují v horských podmínkách, ať už je používáte na turistiku, lezení v ledu nebo seskoky padákem. Je to dokonalé vybavení, které vám zajistí zdolávání nejtěžších ledových cest i jištění ve strmém terénu v zimních podmínkách. S takovým vybavením se nebudete bát přijímat výzvy, protože si budete vědomi, že všechny činnosti jsou bezpečnější.

Podívejte se také na další produkty Black Diamond!

Mačky Black Diamond Čelovky Black Diamond Trekkingové hole Black Diamond Lezecká lana Black Diamond Úvazky Black Diamond
Přilby Black Diamond Batohy Black Diamond Expresky Black Diamond Karabiny Black Diamond Výprodej Black Diamond