top

Mačky Black Diamond

Rákosky BLACK DIAMOND® jsou precizně zpracované modely pro širokou škálu použití, od lehkých 10zubých ledových turistických maček až po "agresivní" mono hroty určené pro lezení v ledu a smíšeném terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Poloautomatické mačky Black Diamond Serac Clip

  wish list

 2. -15%
  Automatické mačky Black Diamond Sabretooth Pro

  wish list

 3. -15%
  Mačky Black Diamond Snaggletooth
  Mačky Black Diamond Snaggletooth
  4 181 Kč 4 919 Kč

  wish list

 4. -15%
  Turistické mačky Black Diamond Contact Strap

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Sněžnice Black Diamond - vsadte na kvalitu

Rakety Black Diamond oceníte v mnoha horských situacích. Jsou nezbytné pro bezpečný pohyb v zimním terénu a nabízejí ideální rovnováhu mezi technickou přesností a stabilitou a nízkou hmotností. Mačky americké značky zaručují ochranu před uklouznutím a spolehlivost na ledu i sněhu. Moderní a mimořádně přesné modely si s oblibou vybírají nejen začátečníci v zimní horské turistice, ale i profesionálové, kteří specializované modely používají na ledopádech a při lezení nejtěžších stěn světa. Mačky Black Diamond jsou dokonalým doplňkem vaší zimní výbavy. Měly by být umístěny vedle sekery a helmy.

Black Diamond - mačky pro každého milovníka hor

Mezi horským vybavením, které tato americká značka nabízí, najdete mačky různého provedení. Nejjednodušší modely jsou vhodné pro horskou turistiku. Jsou ideální do lehčího terénu. Díky nim se můžete bez obav pohybovat po ledovcích a procházet zasněžené a zledovatělé stezky. Nejspecializovanější mačky Black Diamond jsou určeny pro lezení v ledu. Výborně se osvědčují na ledopádech a v nejstrmějších stěnách a roklích. V nabídce jsou také mačky Skitter z lehkých slitin, které díky své nízké hmotnosti méně zatěžují batoh. Charakteristickým rysem většiny maček BD je použití nerezové oceli. Díky tomu se vyznačují jedinečnými vlastnostmi, které oceníte při častém používání (po použití je vysušte a zapomeňte na korozi!)

Black Diamond kolejnice v obchodě 8a.cz

Internetový obchod 8a.cz nabízí široký výběr maček BD, takže si každý milovník hor může vybrat model, který se dokonale hodí k jeho obuvi a typu terénu. Základní, košíkové verze maček dobře fungují s trekingovými botami alespoň průměrné tuhosti. Jsou nejčastější volbou pro lidi, kteří zdolávají zasněžené horské stezky. Do techničtějšího terénu je nutné použít poloautomatické mačky Black Diamond, které nabízejí vyšší stabilitu. Nejbezpečnější spojení mezi mačkami a botami zaručují automatické modely. Jsou uzpůsobeny pro použití s horskými botami, zajišťují maximální přesnost a umožňují pevné zapíchnutí útočných zubů do tvrdého ledu. Navíc nabízejí pohodlnou a velmi snadnou montáž. Produkty Black Diamond v obchodě 8a.cz výrobky v obchodě představují vysokou spolehlivost a funkčnost.

Podívejte se také na další produkty Black Diamond!

Black Diamond Turistické mačky Black Diamond Poloautomatické mačky Black Diamond Automatické mačky Black Diamond Mačky pro skialpinismus Black Diamond
Vklíněnce Black Diamond Čelovky Black Diamond Trekkingové hole Black Diamond Lezecká lana Black Diamond Úvazky Black Diamond
Přilby Black Diamond Batohy Black Diamond Expresky Black Diamond Karabiny Black Diamond Výprodej Black Diamond