top

Pánské náramky

Pánské náramky umožňují nosit prvek spojený s vaší vášní každý den. Nabízené horolezecké náramky jsou perfektním nápadem na dárek pro každého milovníka horských výzev.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Lezecké náramky - kompletní nabídka vzorů

Šperky ve světě horolezectví se na první pohled zdají být něčím cizím, ale po hlubším zamyšlení není popularita tohoto fenoménu vůbec překvapivá. Vzhledem k angažovanosti mnoha lidí ve sportu je nutné ztotožnit se s celou komunitou. Lezecké náramky se vždy vyrábějí s motivy úzce souvisejícími s touto činností. Běžně se používají lanka nebo bižuterní prvky s vyobrazením karabin, osmiček nebo jistítek. Díky nim každý člověk v jejich majiteli na první pohled pozná vášnivého horolezce. Lezecké náramky jsou obvykle lehké a pohodlné na nošení, takže je můžete mít u sebe jak při každodenních povinnostech ve městě, tak na výletech. Díky snadno použitelnému systému nastavení obvodu náramek skvěle padne na každou ruku.

Lezecké náramky - kompletní nabídka vzorů v internetovém obchodě

Obchod 8a.cz má ve svém sortimentu lezecké náramky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, což se promítá do jejich odolnosti a vytříbeného stylu. Díky dokonale propracovaným detailům v nich každý zájemce o lezení na první pohled rozpozná miniaturní osmičky, karabiny nebo jistící kyblíky na jištění. Jsou skvělým doplňkem lezeckého oblečení.