top

Pánské náramky

Pánské náramky umožňují nosit prvek spojený s vaší vášní každý den. Nabízené horolezecké náramky jsou perfektním nápadem na dárek pro každého milovníka horských výzev.

Lezecké náramky - kompletní nabídka vzorů

Šperky ve světě horolezectví se na první pohled zdají být něčím cizím, ale po hlubším zamyšlení není popularita tohoto fenoménu vůbec překvapivá. Vzhledem k angažovanosti mnoha lidí ve sportu je nutné ztotožnit se s celou komunitou. Lezecké náramky se vždy vyrábějí s motivy úzce souvisejícími s touto činností. Běžně se používají lanka nebo bižuterní prvky s vyobrazením karabin, osmiček nebo jistítek. Díky nim každý člověk v jejich majiteli na první pohled pozná vášnivého horolezce. Lezecké náramky jsou obvykle lehké a pohodlné na nošení, takže je můžete mít u sebe jak při každodenních povinnostech ve městě, tak na výletech. Díky snadno použitelnému systému nastavení obvodu náramek skvěle padne na každou ruku.

Lezecké náramky - kompletní nabídka vzorů v internetovém obchodě

Obchod 8a.cz má ve svém sortimentu lezecké náramky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, což se promítá do jejich odolnosti a vytříbeného stylu. Díky dokonale propracovaným detailům v nich každý zájemce o lezení na první pohled rozpozná miniaturní osmičky, karabiny nebo jistící kyblíky na jištění. Jsou skvělým doplňkem lezeckého oblečení.