top

Pánské lezecké kalhoty

Pánské lezecké kalhoty jsou ideální na lezení po skalách nebo bouldering. Jsou testovány nejlepšími odborníky špičkových značek.
159
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 159

na stránce
 1. -10%
  Lezecké kalhoty Edelrid Monkee Pants IV - aniseed

  wish list

 2. -30%
  Lezecké kalhoty Patagonia Venga Rock - sprouted green

  wish list

 3. -21%
  Lezecké kalhoty Arcteryx Sigma FL Pant - tatsu

  wish list

 4. -5%
  Kalhoty Montura Brick Pants - bright blue

  wish list

 5. -15%
  Lezecké kalhoty E9 Mont2.1 - tobacco

  wish list

 6. -14%
  Lezecké kalhoty E9 3Angolo - russet

  wish list

 7. -15%
  Lezecké kalhoty Nograd Samourai Pants - black

  wish list

 8. -15%
  Kalhoty lezecké Nograd Samourai Pants - stone wash

  wish list

 9. -15%
  Lezecké kalhoty Nograd Fonzi Pants - bronze

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 159

na stránce

Pánské lezecké kalhoty - perfektně padnoucí

Pánské lezecké kalhoty se ideálně hodí pro skalní a boulderingové aktivity. Střih umožňuje naprostou volnost pohybu. Profilované nohavice s dalšími látkovými panely na kolenou poskytují výjimečnou volnost pohybu, takže jsou tyto pánské lezecké kalhoty ideální i pro ty nejtěžší cesty. Speciálně vyvinuté detaily v pase zajišťují, že všechny modely dokonale spolupracují s lezeckým postrojem, netlačí a poskytují vysoký komfort. Jsou navrženy tak, aby zapínání nezpůsobovalo nepohodlí pod postrojem. Každý pohyb bude proveden precizně. Bude možné dosáhnout maximální koncentrace a použitý materiál zajistí neomezenou volnost.

Malé doplňky představují maximální pohodlí ve stěně

Pánské lezecké kalhoty mají také řadu menších doplňků, které určují jejich funkčnost při lezení. Poutko pro připevnění sáčku na magnézium zajišťuje rychlý přístup k němu a umožňuje efektivní osušení rukou v každé situaci. Místo pro kartáč na čištění úchytů se ukáže jako nepostradatelné ve skalách, když budeme muset nečekaně pracovat na stavu úchytů. Mnoho modelů má také možnost nastavení obvodu ve spodní části nohou. Pokud kalhoty správně padnou, nebudou se zachytávat o vaše lezecké boty Použité kapsy jsou často velmi hluboké, takže máte jistotu, že z nich nic nevypadne. Mezi špičkovými lezci jsou velmi oblíbené pohodlné celobavlněné pánské lezecké kalhoty, které zaručují velké pohodlí na stěně i mimo ni. Pokud si hodláte pořídit pouze rafinované pánské lezecké kalhoty, jistě mezi nimi najdete zajímavý model.