top

Pánské lezecké kalhoty

Pánské lezecké kalhoty jsou ideální na lezení po skalách nebo bouldering. Jsou testovány nejlepšími odborníky špičkových značek.
Zobrazení Mřížka Seznam

136 výrobky

 1. -38%
  Lezecké kalhoty Maloja Sedrun - fir multi

  wish list

 2. -28%
  Lezecké kalhoty E9 Scud Skinny2.3 - caramel

  wish list

 3. -30%
  Lezecké kalhoty E9 Rondo Slim - vintage blue

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

136 výrobky

Vymazat

Pánské lezecké kalhoty - perfektně padnoucí

Pánské lezecké kalhoty se ideálně hodí pro skalní a bouldrové aktivity. Střih umožňuje naprostou volnost pohybu. Profilované nohavice s dalšími látkovými panely na kolenou poskytují výjimečnou volnost pohybu, takže jsou tyto pánské lezecké kalhoty ideální i pro ty nejtěžší cesty. Speciálně vyvinuté detaily v pase zajišťují, že všechny modely dokonale spolupracují s lezeckým úvazkem, netlačí a poskytují vysoký komfort. Jsou navrženy tak, aby zapínání nezpůsobovalo nepohodlí pod úvazkem. Každý pohyb bude proveden precizně. Bude možné dosáhnout maximální koncentrace a použitý materiál zajistí neomezenou volnost.

Malé doplňky představují maximální pohodlí na skále

Pánské lezecké kalhoty mají také řadu menších doplňků, které určují jejich funkčnost při lezení. Poutko pro připevnění sáčku na magnézium zajišťuje rychlý přístup k němu a umožňuje efektivní osušení rukou v každé situaci. Místo pro kartáč na čištění chytů se ukáže jako nepostradatelné ve skalách, když budeme muset nečekaně pracovat na stavu chytů. Mnoho modelů má také možnost nastavení obvodu ve spodní části nohavic. Pokud kalhoty správně padnou, nebudou se zachytávat o vaše lezečky. Použité kapsy jsou často velmi hluboké, takže máte jistotu, že z nich nic nevypadne. Mezi špičkovými lezci jsou velmi oblíbené pohodlné celobavlněné pánské lezecké kalhoty, které zaručují velké pohodlí na umělé stěně i mimo ni. Pokud si hodláte pořídit pouze propracované pánské lezecké kalhoty, jistě mezi nimi najdete zajímavý model.