top

OrthoLite

OrthoLite® je proslulá stélka do bot, která poskytuje vysoký komfort a optimální oporu pro nohu během aktivity. Nabízíme boty Ortholite® od špičkových outdoorových značek.
Zobrazení Mřížka Seznam

574 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

574 výrobky

Vymazat

Obuv OrthoLite® pro vysoký komfort

Vložky do bot jsou sice na první pohled neviditelnou součástí obuvi, ale hrají nesmírně důležitou roli. Poskytují noze správnou oporu a tlumení při chůzi po stezkách dlouhých nespočet kilometrů. Musí také zajišťovat správné klima, odvádět vlhkost a umožňovat správné větrání. Moderní obuv se stélkami OrthoLite® všechny tyto požadavky splňuje. Značka OrthoLite® se specializuje na výrobu vyspělých vložek, které používají nejznámější světové značky obuvi. Díky dlouholetým zkušenostem tohoto výrobce a velmi široké nabídce modelů a možnosti přizpůsobení vložek je lze použít téměř v každém typu obuvi.

Historie značky

Vše začalo v roce 1997, kdy zakladatel společnosti OrthoLite® Glenn Barrett objevil během služební cesty na Tchaj-wan inovativní pěnu s otevřenými buňkami. Vlastnosti tohoto materiálu jej předurčily k výrobě vložek do bot, které v každém ohledu předčí ostatní do té doby používané materiály. Glenn Barrett se rychle pustil do vývoje prvních prototypů vložek, které poskytovaly větší pohodlí a sušší a zdravější klima v oblasti nohou. Vznikla tak zcela nová kategorie vložek, která brzy dobyla světový trh. Vložky OrthoLite® si rychle získaly oblibu díky svým vynikajícím vlastnostem při nošení. Byla to odpověd na potřeby uživatelů i výrobců obuvi, kteří hledali nejlepší a nejpohodlnější řešení. Při porovnání obuvi s běžnými vložkami a vložkami OrthoLite® byl rozdíl v pohodlí okamžitě patrný. Značka se rychle stala známou po celém světě. Dnes dodává své výrobky více než 350 obuvnickým firmám po celém světě.

Z čeho jsou vyrobeny vložky do bot OrthoLite®?

Materiál, který způsobil revoluci na trhu s vložkami do bot, je polyuretanová pěna s otevřenou buněčnou strukturou. Díky tomu poskytuje optimální funkce pro používání. Tento materiál nabízí velmi dobré odpružení. Účinně tlumí nárazy a otřesy, což se projevuje zvýšeným komfortem při každém kroku. Důležité je, že se pěna příliš rychle nerozpadá a zachovává si své tlumicí vlastnosti po dlouhou dobu. Kromě toho je materiál extrémně lehký, takže zbytečně nezatěžuje obuv. Pěna použitá ve stélkách OrthoLite® také zajišťuje prodyšnost. Vlhkost, která se tvoří v oblasti nohou, se tak může odvádět ještě účinněji. Tím je zajištěno příjemné klima pro vaše nohy. Vložky jsou omyvatelné a materiál má vlastnosti, které výrazně snižují riziko rychlého vzniku zápachu. Díky všem těmto vlastnostem je obuv se stélkami od tohoto výrobce nejen pohodlnější při chůzi, ale také se snadněji používá.

Diferencovaná obuv OrthoLite®

Vložky značky OrthoLite® jsou ideální pro téměř každý typ horské a turistické obuvi. Samozřejmě mohou existovat modely, které se liší nejen konstrukcí, ale i použitými materiály. V botách pro horský běh jsou ideální vložky, které nabízejí zvýšené tlumení a dále chrání klouby před nárazy. Na druhou stranu musí přibližovací obuv poskytovat vysokou přesnost. Vložky používané v této obuvi musí poskytovat zvýšenou stabilitu a dokonalou oporu nohy. Trekingová obuv naopak potřebuje vložky s maximální odolností, protože musí být schopna zvládnout mnoho kilometrů tras.

Boty OrthoLite® v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký sortiment obuvi se stélkami OrthoLite® od tohoto renomovaného výrobce. Boty špičkových outdoorových značek vybavené stélkami OrthoLite® poskytují jedinečné pohodlí na horách i při každodenním nošení.

Stélky OrthoLite® najdete ve značkové obuvi:

Boty Arcteryx Boty Dynafit Boty Garmont Boty La Sportiva Boty Merrell
Boty Salewa Boty Salomon Boty The Noth Face Boty Under Armour