top

Nafukovací matrace Coleman

Nafukovací matrace Coleman jsou dobrou volbou pro všechny milovníky kempování. Velká tloušťka poskytuje maximální pohodlí a účinnou izolaci od chladné země při spaní ve stanu.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -17%
  Matrace Coleman Comfort Bed Single
  Matrace Coleman Comfort Bed Single
  včetně DPH 1059 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 959Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 1279 Kč (-17%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Nafukovací matrace Coleman - široká nabídka modelů

Značka Coleman je výrobcem kempinkového vybavení, který působí na desítkách trhů po celém světě. Její výrobky jsou již mnoho let spojovány s vysokou kvalitou zpracování a vynikající praktičností. Díky tomu si je vybírají i ti nejnáročnější outdooroví fanoušci. Nafukovací matrace Coleman jsou k dispozici v široké škále modelů. Ať už hledáte klasický jednolůžkový nebo rodinný dvoulůžkový pokoj, každý si tu najde něco pro sebe. Matrace Coleman jsou k dispozici v různých tloušťkách a povrchových úpravách. Portfolio značky zahrnuje modely s dodatečným zatepleným překrytím, které jsou ideální pro chladnější dny, a také lehké konstrukce se zvýšenou odolností proti propíchnutí.

Kempování v designu pro maximální pohodlí

Nafukovací matrace Coleman jsou ideálním produktem pro milovníky kempování. Konstrukce matrací totiž poskytují pohodlí srovnatelné s našimi domácími postelemi. Kdo říká, že spaní venku musí znamenat horší kvalitu spánku? Speciální konstrukce matrací poskytuje tělu vynikající oporu, ať už spíte sami, nebo s partnerem. Vnější části matrací jsou potaženy polyesterem s velurovou úpravou, který poskytuje dodatečné pohodlí při odpočinku. Nafukovací matrace Coleman zahrnují širokou škálu modelů s různou výškou, přičemž nejvyšší matrace nás nejlépe izolují od chladu a umožní nám pohodlně se uložit po nočním spánku. Značka má mnoho patentů, které snižují riziko ztráty vzduchu a náhodného poškození matrace. Některé modely mají navzdory své nízké hmotnosti mnohem pevnější konstrukci než klasické matrace z PVC a vyznačují se téměř o 50 % vyšší odolností proti proražení!

Koupit nafukovací matraci Coleman v nabídce našeho obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této kultovní turistické značky. Od matrací po turistické stany Coleman. Vysoká kvalita zpracování zaručí, že vám vybrané turistické vybavení bude sloužit po mnoho sezón intenzivního používání. Nafukovací matrace Coleman jsou mimořádně pohodlnou volbou i pro ty nejnáročnější. Díky nim zažijete při kempování takový spánek, který byste si spíše spojili s prvotřídním hotelem než s kempem!