top

Deuter Brašny na kolo

Cyklistické brašny Deuter jsou určeny nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé cyklisty. Můžete si vybrat mezi většími a menšími modely, namontovanými na rámu nebo na sedle - vyberte si ideální variantu pro vás.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Brašny na kolo Deuter

Brašny na kolo Deuter jsou navrženy především tak, aby poskytovaly maximální pohodlí při cestování na jednokolce. V nich je přeprava zavazadel, která se mohou na cestách hodit, mnohem snazší. Nezáleží na tom, zda si brašny na kolo Deuter prohlížíte proto, že se chystáte na nenáročnou túru, nebo na delší výlet. Ze široké nabídky produktů si intuitivně vyberete tašku, která je pro vás ideální. Konstrukce z odolného materiálu je ideální pro většinu drobných předmětů, které chce cyklista vozit s sebou. Materiály jsou vybírány z řady vysoce kvalitních tkanin, které odolávají běžným nebezpečím v terénu. Stačí si vybrat správnou velikost tašky a sami uvidíte, jak se zlepší pohodlí při každém výletu.

Brašny na kolo Deuter - návrhy pro začátečníky i pokročilé

Nezáleží na tom, zda je jízda na kole vaším hlavním dopravním prostředkem, nebo si ji vybíráte jen pro zvláštní příležitosti. S čelovkou, kapesníky nebo penězi v brašně na kolo Deuter budou vaše cesty - ať už velké nebo malé - pohodlnější. V závislosti na zvoleném modelu si můžete pořídit malou praktickou brašnu, kterou můžete nosit na rámu kola, aby neovlivňovala vyvážení hmotnosti. Brašna je připevněna dvěma poutky k rámu a jedním k řídítkům, takže je stabilně umístěna a její umístění usnadňuje přístup k obsahu, aniž by bylo nutné organizovat zastávku. Na vnější straně brašny jsou kapsy, které usnadňují používání nejčastěji používaných předmětů během cesty. K zajištění obsahu a zabránění jeho vypadnutí se obvykle používají zipy s odolným zapínáním. Pokud si přejete, můžete si vybrat brašnu, kterou místo k rámu můžete umístit pod sedlo kola. Používání tohoto modelu nebude o nic méně pohodlné.

Velké a malé brašny na kolo Deuter

V případě značky Deuter stačí k posouzení kvality výrobku samotný symbol. Po bližším pohledu na návrhy není pochyb o tom, že značka ne bezdůvodně zaujímá přední místo na trhu. V nabídce snadno najdete přesně to, co hledáte. Designéři připravili varianty ve větších a menších velikostech. Velikost však nemá vliv na funkčnost. Jak kompaktní, tak prostornější brašny na kolo intuitivně uspořádají svůj obsah. Do oddělených kapes se vám vejde telefon, čelovka, sluchátka nebo další nezbytnosti na výlet na kole.

Brašny na kolo Deuter jsou vybaveny dalšími funkcemi

Brašny na kolo Deuter získávají další funkčnost díky detailům, jako jsou reflexní prvky. Pokud se cyklista po setmění pohybuje po frekventované silnici, výrazně to zvyšuje jeho bezpečnost. Taková diverzifikace je důležitá i ve vizuálním kontextu. Jsou nejen praktické, ale také atraktivní. V našem online obchodě 8a.cz najdete celou řadu produktů Deuter nejen pro cyklisty, ale také pro horské turisty, horolezce a běžce. Ani ti, kteří mají se sportem méně společného, nebudou zklamáni. Designéři značky vyvinuli také městské varianty. Můžete si vybrat z široké škály kapacit a tvarů. Záleží jen na vás a na situaci, ve které hodláte zavazadlo použít, po jakém batohu nebo tašce sáhnete.

Značka Deuter nabízí:

Dámské batohy Deuter Mestske tasky Deuter Sáčky a ledvinky Deuter Turisticke hygienicke tasticky Deuter Školní batohy Deuter