top

Deuter Dámské batohy

Dámské batohy známé značky Deuter jsou synonymem vysoké kvality a funkčnosti. Přesvědčte se sami, jaký potenciál se skrývá v těchto návrzích renomovaného výrobce.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

73 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

73 výrobky

Vymazat

Dámské batohy Deuter pro různé příležitosti

Dámské batohy od známé značky Deuter jsou skvělou volbou pro nejrůznější situace. Pokud potřebujete pohodlné zavazadlo na krátkou cestu, v nabídce značky jistě najdete vhodný model. Pokud jste příznivci trekingu, určitě nebudete zklamáni, když sáhnete po některé z komfortních nabídek společnosti. Rozmanitý sortiment značky umožňuje vybrat si správnou variantu pro uživatele s různými potřebami a požadavky. Každý model je navržen s velkou precizností a důrazem na detail. Použitá řešení způsobují, že se stále více milovnic outdoorových aktivit rozhoduje pro batoh této značky. Přesvědčte se sami, jak se zlepší komfort při cestování na další kilometry, pokud si zabalíte model Deuter.

Vysoce kvalitní dámské batohy Deuter

Batohy značky Deuter se vyznačují vysokou kvalitou a praktičností. Ať už je jejich účel jakýkoli, vždy se pohodlně nosí a jsou navrženy tak, aby byly co nejintuitivnější. Dobře umístěné kapsy, pohodlné systémy pro nošení, široké možnosti přizpůsobení a vizuální přitažlivost jsou jen některé z jejich mnoha předností. Není divu, že si ženy již mnoho let vybírají dámské batohy Deuter. Pokud hledáte model, který bude určen pro konkrétní oblast použití, v nabídce této značky jej jistě najdete. Moderní řešení znamenají, že po celou dobu používání nebudete zklamáni a budete cítit jen spokojenost se svým výběrem.

Dámské batohy na notebook značky Deuter

Batohy nejsou jen trekové, horské nebo například běžecké modely. Při hledání batohu pro aktivní život vás samozřejmě jako první napadnou výrobky určené pro konkrétní oblast použití. Nejen při venkovních výzvách se však hodí pohodlné konstrukce, do kterých lze umístit nejnutnější věci. V praktickém batohu by měly být uloženy i věci denní potřeby. Jeho specifika by však měla být jiná než například u turistického modelu. Pro městské použití jsou nejlepší Batohy na notebook značky Deuter Jejich konstrukce je totiž navržena tak, aby umožnila snadné zabalení zařízení a jeho řádnou ochranu. S tímto modelem si můžete být jisti, že váš osobní počítač bude v bezpečí. Kromě toho má batoh také prostor pro další předměty. Oběd, mikinu nebo svačinu si můžete uložit vedle výbavy, abyste byli připraveni vyrazit na trasu, ať už po městské dlažbě, nebo do zelené přírody. Koneckonců, notebook je užitečný nejen v každodenním životě, ale také na cestách do divočiny.

Dámské cyklistické batohy Deuter

Značka Deuter udělala maximum pro to, aby spojila rovnocenné modely, včetně dámských batohů na kolo Tyto varianty určené pro dámy se vyznačují mírně upraveným designem, který je přizpůsoben požadavkům ženské postavy. Dámské cyklistické modely se proto dokonale přizpůsobí postavě a díky speciálním ventilačním systémům zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu v oblasti zad. K většímu pohodlí při jízdě na kole navíc přispívá možnost přizpůsobit celou konstrukci individuálním preferencím a tvaru těla konkrétního uživatele. Ramenní popruhy, bederní pás a hrudní pás lze nastavit tak, aby vše bezpečně sedělo a nepřekáželo.

Dámské trekingové batohy Deuter

Jedním z nejoblíbenějších modelů batohů jsou batohy určené pro milovníky horských dobrodružství. Mezi návrhy treků jsou i varianty vyvinuté pro ženy. Dámský horský batoh Deuter je ideální volbou pro každou ženu, která si nedokáže představit život bez možnosti zdolávat horský terén. Pohodlné nosné systémy těchto dámských konstrukcí se od těch pánských mírně liší. To vše proto, aby se přizpůsobily specifickým rysům ženského těla a poskytly uživatelkám větší pohodlí.

Podívejte se na různé modely batohů Deuter

Deuter Bike Deuter Futura Deuter Orbit Deuter EL pro vysoké Školní batohy Deuter