top

Deuter Malé tašky a ledvinky

Deuter sáčky a ledvinky lze použít nejen pro každodenní použití, ale také během cesty. Kdykoli potřebujete pohodlně přenášet několik drobných předmětů, využijete jejich funkčnost.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

25 výrobky

na stránce
 1. -23%
  Dětská ledvinka Deuter Junior Belt - ink

  wish list

 2. -23%
  Ledvinka Deuter Security Money Belt II - bl.

  wish list

 3. -35%
  Ledvinka Deuter Belt II - maron

  wish list

 4. -23%
  Ledvinka Deuter Belt I - maron

  wish list

 5. -23%
  Ledvinka Deuter Neo Belt I - black

  wish list

 6. -30%
  Ledvinka Deuter Pulse 3 - bay

  wish list

 7. -29%
  Běžecký opasek Deuter Pulse 2 - cranberry

  wish list

 8. -30%
  Ledvinka Deuter Urban Belt - black

  wish list

 9. -23%
  Ledvinka Deuter Neo Belt II - black

  wish list

 10. -30%
  Ledvinka Deuter Organizer Belt - maron

  wish list

 11. -31%
  Ledvinka Deuter Belt II - black

  wish list

 12. -28%
  Ledvinka Deuter Belt II - midnight

  wish list

 13. -23%
  Ledvinka Deuter Belt I - black

  wish list

 14. -23%
  Ledvinka Deuter Belt I - midnight

  wish list

 15. -33%
  Ledvinka Deuter Pulse 3 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 výrobky

na stránce
Vymazat

Výhodné sáčky a ledvinky Deuter

V každé situaci, kdy s sebou nemusíte nosit velké množství zavazadel, se vám bude hodit praktický pytlík nebo pohodlná bederní taška typu kidney. Mají malé rozměry, takže nepřekážejí při vašich činnostech, ale umožňují mít u sebe vždy základní věci, jako jsou peníze, doklady nebo telefon. Při náročnější turistice se hodí, když se chcete vydat na procházku a potřebujete málo místa na uložení svítilny nebo mapy. Na stezce se budete cítit pohodlně, protože nebudete mít žádnou váhu navíc a snadno dosáhnete na vše, co potřebujete, když to potřebujete. Bederní taška je menší alternativou tašky přes rameno nebo batohu.

Turistické tašky Deuter a ledvinky

Sáčky a ledvinky Deuter se dobře hodí pro každodenní použití, ale dobře poslouží i při výpravách do přírody. Zabírají velmi málo místa, takže je lze snadno sbalit do kufru nebo cestovní tašky, a jsou neocenitelným pomocníkem na cestách. Většina modelů se stlačí do velmi malých rozměrů a v rozloženém stavu nabízí poměrně velkou kapacitu, která stačí na zabalení nejnutnějších věcí. Pokud se rozhodnete použít takovou brašnu, budete si moci vzít s sebou peněženku, kapesníky, telefon nebo sluchátka a nebudete k tomu muset používat velký batoh. Při procházkách se vám díky nosnému systému nesníží komfort chůze, což oceníte zejména v teplejších částech roku.

Sportovní tašky a ledvinky Deuter

Díky svým malým rozměrům jsou sáčky a ledvinky Deuter vhodné i pro nošení při sportu. Při pohybu nepřekážejí, takže vám nebrání v mnoha různých činnostech. Výrobce myslel na to, aby do své nabídky zařadil modely určené pro lidi, kteří se rádi věnují fyzickým aktivitám, takže specifičtějším požadavkům budou odpovídat varianty se speciálními, technickými parametry. Vak na boky bude dokonalým doplňkem oblečení oblečeného pro dynamický pohyb. Nezáleží na tom, zda trénujete na běh po lesních cestách nebo urazíte mnoho kilometrů na kole. Díky takto malému provedení můžete pohodlně uložit potřebné drobnosti a budete moci udržovat správnou úroveň hydratace. Modely určené pro fyzicky aktivní osoby jsou vyrobeny tak, aby se do nich snadno vešla láhev nebo láhev s pitím.

Deuter měšce a ledvinky pro muže i ženy

Design sáčků a bederních tašek je vyvinut tak, aby byl stejně pohodlný pro muže i ženy. Možnost nastavení obvodu umožňuje pohodlné polohování podle individuálních preferencí. Poctu ženám představují modely sáčků a ledvinek v barvách věnovaných ženám. Rafinované stylistické varianty potěší nejen po praktické, ale i po vizuální stránce. Zvýší komfort při každodenním fungování, ale také pozitivně ovlivní atraktivitu stylingu.

Podívejte se také na další produkty Deuter:

Školní batohy Deuter Damske batohy Deuter Batohy na kolo Deuter Batohy Deuter pro vysoké osoby Batohy na notebooky Deuter