top

Dámské lyžařské bundy

Dámské lyžařské bundy kombinují vysoký komfort střihu a technické vlastnosti materiálu. Poskytují vynikající ochranu před sněhem a chladem při horských aktivitách.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
 1. -15%
  Dámská běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - pink

  wish list

 2. -20%
  Dámská bunda The North Face Descendit Jacket - black

  wish list

 3. -25%
  Dámská lyžařská bunda Maloja Buchfink - squirrel

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Dámské lyžařské bundy - ideální na svah

Výrobky renomovaných značek jsou zárukou spolehlivosti. Nejlepší dámské lyžařské bundy jsou navrženy pečlivě a s důrazem na detail. Nejlepší materiály jsou synonymem spolehlivosti, která je na sjezdovkách nesmírně důležitá. Tyto lyžařské bundy známých značek jsou ideální volbou pro všechny ženy, které hledají pohodlí a volnost, stejně jako dobrou ochranu během intenzivního dne na lyžích. Rozmanité technické vlastnosti modelů vám umožní být optimálně připraveni nejen na výlet do polských hor, ale i na zahraniční výpravy. Sjíždění sjezdovek ve sněhové bouři i rekreační lyžování za slunečných dnů bude skutečným požitkem. Neváhejte a prohlédněte si širokou nabídku modelů v horském obchodě. 8a.cz. Nabízíme také kvalitní pánské lyžařské bundy

Charakteristické prvky, které odlišují dámské lyžařské bundy

Pro co nejlepší podporu těla při horských aktivitách se v oděvech určených speciálně pro toto použití používají různá řešení. Vlastnosti ženských lyžařských bund často nejsou stejné jako u oblečení určeného pro jiné aktivity. Návrháři lyžařského oblečení dobře vědí, které prvky nejlépe zvyšují pohodlí uživatele při lyžování. Díky pečlivě navrženým modelům je možné oděv ještě pohodlněji používat. Důležitým prvkem, který by měl funkční model lyžařské bundy mít, je sněhová léga. Pás, obvykle vyrobený z elastického materiálu, je umístěn uvnitř bundy a lze jej utáhnout, aby se pod něj nedostal sníh a studený vítr. Je to dokonalá ochrana, která však neomezuje pohyb a nepřispívá k pocitu nepohodlí. Je to téměř nepostradatelný doplněk k jakémukoli stylu dámské lyžařské bundy pro ženy, které se pohybují mimo sjezdovky, ve velmi hlubokém sněhu a ve zvláště větrných dnech. Některé verze nabízejí také možnost odejmutí zástěry, pokud ji nepotřebujete. Dalším řešením, které návrháři často používají, jsou kapsy na zip na rukávech. Vejde se do nich utěrka na lyžařské brýle nebo skipas.

Dámské lyžařské bundy pro různé sporty

Dámské lyžařské bundy nemusíte používat pouze pro rekreační lyžování na svazích. Známé značky jako Columbia nebo The North Face jsou skvělé pro rychlou jízdu na sjezdovkách i mimo ně. Se správnou izolací vám bude zaručeně teplo, i když venku panují nepříznivé podmínky, fouká silný vítr a panují nízké teploty. Modely s kapucí jsou navrženy tak, aby dobře fungovaly s lyžařskou helmou. Bundy, které si vybírají milovníci freeridu a jízdy mimo sjezdovky, jsou obvykle volnějšího střihu, které nabízejí velkou volnost pohybu a vysokou úroveň pohodlí. Kombinují izolační vlastnosti s prodyšností a poskytují tělu optimální podmínky pro horské aktivity.