top

Dámské lyžařské bundy

Dámské lyžařské bundy kombinují vysoký komfort střihu a technické vlastnosti materiálu. Poskytují vynikající ochranu před sněhem a chladem při horských aktivitách.
Zobrazení Mřížka Seznam

40 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Dámská bunda Marmot Lightray Jacket - cairo

  wish list

 2. -31%
  Dámská lyžařská bunda Ziener Taudri- black

  wish list

 3. -31%
  Dámská lyžařská bunda Ziener Tilfa- ombre

  wish list

 4. -31%
  Dámská lyžařská bunda Ziener Tilfa- black

  wish list

 5. -10%
  Dámská běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - pink

  wish list

 6. -38%
  Dámská lyžařská bunda Maloja Buchfink - squirrel

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské lyžařské bundy - ideální na svah

Výrobky renomovaných značek jsou zárukou spolehlivosti. Nejlepší dámské lyžařské bundy jsou navrženy pečlivě a s důrazem na detail. Nejlepší materiály jsou synonymem spolehlivosti, která je na sjezdovkách nesmírně důležitá. Tyto lyžařské bundy známých značek jsou ideální volbou pro všechny ženy, které hledají pohodlí a volnost, stejně jako dobrou ochranu během intenzivního dne na lyžích. Rozmanité technické vlastnosti modelů vám umožní být optimálně připraveni nejen na výlet do českých hor, ale i na zahraniční výpravy. Sjíždění sjezdovek ve sněhové bouři i rekreační lyžování za slunečných dnů bude skutečným požitkem. Neváhejte a prohlédněte si širokou nabídku modelů v outdoorovém obchodě. 8a.cz. Nabízíme také kvalitní pánské lyžařské bundy.

Charakteristické prvky, které odlišují dámské lyžařské bundy

Pro co nejlepší podporu těla při horských aktivitách se v oděvech určených speciálně pro toto použití používají různá řešení. Vlastnosti dámských lyžařských bund často nejsou stejné jako u oblečení určeného pro jiné aktivity. Návrháři lyžařského oblečení dobře vědí, které prvky nejlépe zvyšují pohodlí uživatele při lyžování. Díky pečlivě navrženým modelům je možné oděv ještě pohodlněji používat. Důležitým prvkem, který by měl funkční model lyžařské bundy mít, je sněhová ochrana. Pás, obvykle vyrobený z elastického materiálu, je umístěn uvnitř bundy a lze jej utáhnout, aby se pod něj nedostal sníh a studený vítr. Je to dokonalá ochrana, která však neomezuje pohyb a nepřispívá k pocitu nepohodlí. Je to téměř nepostradatelný doplněk k jakémukoli modelu dámské lyžařské bundy pro ženy, které se pohybují mimo sjezdovky, ve velmi hlubokém sněhu a ve zvláště větrných dnech. Některé verze nabízejí také možnost odejmutí ochrany, pokud ji nepotřebujete. Dalším řešením, které návrháři často používají, jsou kapsy na zip na rukávech. Vejde se do nich hadřík na lyžařské brýle nebo skipas.

Dámské lyžařské bundy pro různé sporty

Dámské lyžařské bundy nemusíte používat pouze pro rekreační lyžování na svazích. Známé značky jako Columbia nebo The North Face jsou skvělé pro rychlou jízdu na sjezdovkách i mimo ně. Se správnou izolační vrstvou vám bude zaručeně teplo, i když venku panují nepříznivé podmínky, fouká silný vítr a panují nízké teploty. Modely s kapucí jsou navrženy tak, aby dobře fungovaly s lyžařskou přilbou. Bundy, které si vybírají milovnice freeridu a jízdy mimo sjezdovky, jsou obvykle volnějšího střihu, nabízejí velkou volnost pohybu a vysokou úroveň pohodlí. Kombinují izolační vlastnosti s prodyšností a poskytují tělu optimální podmínky pro horské aktivity.