top

Zimní čepice Salewa

Zimní čepice Salewa ® jsou nepostradatelnou součástí oblečení, která se vám bude hodit jak na horách, tak ve městě. Chraňte svou hlavu a uši před větrem a chladem s přední italskou outdoorovou značkou.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -36%
  Zimní čepice Salewa Antelao 2 Reversible Wool Beanie - black out
  Zimní čepice Salewa Antelao 2 Reversible Wool Beanie - black out
  včetně DPH 599Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 599Kč
  Doporučená cena výrobce 950Kč (-36%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Zimní čepice Salewa pro každé horské dobrodružství!

Vhodně padnoucí pokrývka hlavy je pro každého venkovního fanouška nezbytností. Je mýtus, že většina tepla uniká hlavou, ale je pravda, že přehřátí citlivých oblastí hlavy může být velmi nepříjemné. Tato renomovaná značka vytvořila Klobouky Salewa, používá pouze ty nejkvalitnější materiály. Hlavní složkou klobouků je přírodní vysoce kvalitní vlna. Některé modely jsou funkčně doplněny dalšími syntetickými vlákny, aby byly pevnější nebo pružnější. Zimní čepice Salewa jsou ideální volbou pro nejnáročnější turisty a pro ty, kterým není osud naší planety lhostejný. Všechny výrobky této značky jsou vytvořeny na základě nejekologičtějších materiálů a řešení. Čistý výrobní proces byl oceněn mezinárodním certifikátem bluesign®, který je šetrný k životnímu prostředí.

Vlna klíčem k pohodlí během aktivity

Zimní čepice Salewa jsou vyrobeny převážně z přírodních a organických vlněných vláken. Na tom není nic neobvyklého, protože vlna se skvěle hodí na outdoorové oblečení. Vyznačuje se mnoha turisticky žádanými vlastnostmi. Především je termoaktivní. Umožňuje nám tedy zabránit jak ochlazení, tak přehřátí organismu. Za druhé má přirozené antibakteriální vlastnosti, díky nimž zůstává tkanina déle svěží. Zimní čepice Salewa je také zárukou pohodlí suché pokožky. Vlna totiž dokáže účinně absorbovat a odpařovat vlhkost vznikající při cvičení. Tyto čepice budou proto ideální volbou pro všechny aktivní lidi, kteří rádi tráví čas na horách!

Zimní čepice Salewa v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete desítky modelů čepic této vysoce ceněné outdoorové značky. Ať už si vyberete jakýkoli model, jistě oceníte jeho vlastnosti a kvalitu zpracování. Díky střízlivému designu je můžete nosit na horách i ve městě! Kolekce zahrnuje pánské a gender zimní čepice Salewa Každý si tak najde model, který splní všechna očekávání, i ta nejvyšší.