top

Čepice Salewa

Čepice Salewa ® zahrnují běžné modely a technické modely, které lze nosit pod přilbou - cyklistickou, horolezeckou nebo lyžařskou - jako izolační vrstvu. Špičková kvalita materiálů se promítne do vašeho pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -36%
  Zimní čepice Salewa Antelao 2 Reversible Wool Beanie - black out
  Zimní čepice Salewa Antelao 2 Reversible Wool Beanie - black out
  včetně DPH 599Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 599Kč
  Doporučená cena výrobce 950Kč (-36%)

  wish list

 2. -30%
  Kšiltovka Salewa Base Cap - virtual pink
  Kšiltovka Salewa Base Cap - virtual pink
  včetně DPH 699Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 619Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 1000 Kč (-30%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Klobouky Salewa jsou zárukou vynikající kvality

Pokud při výběru outdoorového oblečení věnujete zvláštní pozornost jeho kvalitě, nemohli jste najít lepší místo. Jen málo výrobců je tak jednoznačně spojováno s vysoce kvalitní konstrukcí! Zimní čepice Salewa a letní baseballové modely nejsou výjimkou. Byly vyvinuty do nejmenších detailů, takže si můžete být jisti, že vám poskytnou maximální pohodlí. Ať už si vyberete jakýkoli model, ochrání vás před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Ať už mrzne, nebo svítí slunce, tyto čepice vám pomohou. Značka používá ve svých konstrukcích především vlnu, která je v outdoorovém průmyslu nepostradatelná. Díky tomu se pokrývky hlavy této značky vyznačují vynikajícími termoregulačními vlastnostmi. Díky svému minimalistickému designu a módním barvám se čepice Salewa skvěle hodí do venkovního i městského prostředí. Díky nejvyšší kvalitě zpracování jsou mimořádně odolné proti mechanickému poškození nebo oděru. Takže si je budete užívat po několik dalších sezón!

Poddajná vlna klíčem k maximálnímu tepelnému komfortu

Čepice Salewa téměř všechny zimní modely jsou založeny na vlně. Výrobce navíc natolik zdokonalil své materiálové směsi, že je používají i některé letní modely! Proč? Vlna má totiž vynikající termoregulační vlastnosti. Chrání tak citlivou oblast kolem hlavy před přehřátím i nedostatečným chlazením! Vlna má také přirozené antibakteriální vlastnosti. Díky těmto vlastnostem zůstává tkanina čepic dlouho svěží. Vlna použitá v čepicích je díky speciálnímu procesu zpracování šetrná k pokožce. Nekouše a nedráždí. Baseballové čepice Salewa jsou naopak vysoce funkční rychleschnoucí modely, které se osvědčí na stezkách i při běhu. Jejich rychleschnoucí konstrukce absorbuje a odpařuje pot z pokožky během aktivity. Nastavitelný obvod umožňuje pohodlné přizpůsobení hlavě. Kšiltovka tohoto typu nás dokonale ochrání před spálením a rychlým namáháním očí.