top

Zimní čepice Dynafit

Zimní čepice Dynafit ® účinně ochrání vaše uši a hlavu před mrazivým větrem a mínusovými teplotami. Sportovní vzhled a funkčnost v horách se hodí i pro každodenní nošení.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -18%
  Zimní čepice Dynafit Radical Beanie - royal purple
  Zimní čepice Dynafit Radical Beanie - royal purple
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 719Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1000 Kč (-18%)

  wish list

 2. -37%
  Zimní čepice Dynafit Reversible Tour Beanie - quiet shade
  Zimní čepice Dynafit Reversible Tour Beanie - quiet shade
  včetně DPH 539Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 544Kč
  Doporučená cena výrobce 864Kč (-37%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Zimní čepice Dynafit - skvělá kvalita, maximální pohodlí

Značku Dynafit není třeba outdoorovým fanouškům představovat. Vynikající kvalita, pouze ty nejlepší látky a moderní technologie. Tato kombinace zvýšila působení značky a učinila z ní volbu těch nejnáročnějších uživatelů. Nejinak je tomu u Čepice Dynafit A konkrétněji s jejich zimními modely! Zimní čepice Dynafit jsou mimořádně všestranné výrobky, které se osvědčí při intenzivních outdoorových aktivitách. Jejich zajímavý design můžete používat i denně. Značka nabízí širokou škálu klobouků z vlny i syntetických materiálů. Každý si tak najde model, který mu bude dokonale vyhovovat!

Na co se zaměřit při výběru klobouku?

Především o složení materiálu! Zimní čepice Dynafit jsou vyrobeny z přírodních i syntetických vláken. První z nich zajišťuje vynikající termoregulaci. Vlna umožňuje udržovat optimální teplotu hlavy. Chrání hlavu před ochlazením i přehřátím, což je užitečné zejména při skialpinismu. Další vlastností vlny je, že nám poskytuje antibakteriální vlastnosti, díky nimž zůstane klobouk dlouho svěží. Zimní čepice Dynafit vyrobené ze syntetických tkanin mají také mnoho žádoucích vlastností. Především jsou rychleschnoucí, což umožňuje efektivní odpařování vlhkosti, která se na pokožce vytvoří během cvičení. Syntetické tkaniny jsou navíc odolnější vůči mechanickému poškození a jejich praní je triviální! Díky speciální vazbě a struktuře tkaniny chrání hlavu před chladem.

Zimní čepice Dynafit v internetovém obchodě horský obchod 8a.cz

V nabídce našeho obchodu jistě najdete klobouk, který hledáte. Široká nabídka modelů vám usnadní výběr podle vašich preferencí. Dokonalé zpracování je zase zárukou, že s vámi nová čepice stráví mnoho turistických sezón. Univerzálnost těchto modelů vám umožní používat je jak při horských aktivitách, tak při zimních pobytech ve městě. Kolekce zahrnuje pánské a Dámské zimní čepice Dynafit Každý si zde najde něco pro sebe!