top

Čepice Dynafit

Čepice Dynafit® představují širokou škálu modelů navržených tak, aby účinně chránily vaši hlavu - v zimě před chladem a v létě před přehřátím. Vybírejte z kšiltovek, čelenek, kominických klobouků a baseballových a truckerských čepic.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -18%
  Zimní čepice Dynafit Radical Beanie - royal purple
  Zimní čepice Dynafit Radical Beanie - royal purple
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 719Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1000 Kč (-18%)

  wish list

 2. -33%
  Kšiltovka Dynafit Transalper Cap - beet red
  Kšiltovka Dynafit Transalper Cap - beet red
  včetně DPH 599Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 619Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 900Kč (-33%)

  wish list

 3. -20%
  Kšiltovky Dynafit Alpine Visor Cap - pink glo
  Kšiltovky Dynafit Alpine Visor Cap - pink glo
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 659Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 900Kč (-20%)

  wish list

 4. -37%
  Zimní čepice Dynafit Reversible Tour Beanie - quiet shade
  Zimní čepice Dynafit Reversible Tour Beanie - quiet shade
  včetně DPH 539Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 544Kč
  Doporučená cena výrobce 864Kč (-37%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Čepice Dynafit - nejvyšší kvalita a ekologie

Dynafit je výrobce oblečení, obuvi a horského vybavení pro nejnáročnější uživatele. Ve svých návrzích kombinuje mimořádně kvalitní zpracování s moderními technologiemi a materiály. Výsledek? Maximální pohodlí! Díky tomu budou čepice Dynafit jejich nerozlučným společníkem při všech vašich outdoorových výzvách. Značka nabízí celou řadu produktů, od zimních bot až po Baseballové čepice Dynafit Společná je jim však nejen vysoká kvalita, ale také ekologie. Víčka jsou vyrobena převážně z recyklovaných materiálů. Tím se minimalizují emise oxidu uhličitého do atmosféry. Některé čepice mají také vodoodpudivou impregnaci DWR, která neobsahuje extrémně škodlivé perfluorouhlovodíky! Celý výrobní proces těchto moderních klobouků tak získal mezinárodně uznávaný certifikát bluesign®.

Široký výběr značkových modelů

Čepice Dynafit má opravdu mimořádně široké portfolio produktů. V nabídce jsou i výše zmíněné baseballové čepice, které se skvěle hodí do slunečného počasí. Chrání nás před UV zářením, což znamená maximální pohodlí. Nabídka však obsahuje mnoho zimní čepice Dynafit Ty se snadno dělí na modely ze syntetiky a z merino vlny. Ty první jsou ideální pro náročné aktivity. Jejich rychleschnoucí vlastnosti umožňují účinnou absorpci a odpařování vlhkosti z pokožky během cvičení. Čepice Dynafit vyrobené z merino vlny jsou naopak vynikající volbou pro všechny, kterým nejvíce záleží na termoregulačních vlastnostech. Při výběru tohoto typu modelu se nemusíte obávat ochlazení ani přehřátí v oblasti hlavy. Přirozené vlastnosti merino vlny navíc umožňují, aby si tkanina zachovala dlouhotrvající svěžest.

Čepice Dynafit v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete mnoho výrobků této uznávané značky. Čepice, stejně jako další části oblečení, vám poskytnou maximální podporu a tepelný komfort. Ženy i muži si najdou model, který dokonale vyhovuje jejich preferencím. Čepice jsou vhodné pro léto i zimu a chrání nás před ztrátou optimální teploty hlavy!