top

Zimní bundy Helikon-Tex

Zimní bundy Helikon-Tex jsou ideální volbou do chladného počasí. Zimní bundy Helikon-Tex jsou ideální volbou pro mrazivé teploty a venkovní aktivity. Zateplené zimní bundy Helikon-Tex v maskovacích barvách jsou oblíbenou volbou pro všechny nadšence do bushcraftu a přežití.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Zimni bunda Helikon-Tex Level 7 Climashield Apex 100g - black
  Zimni bunda Helikon-Tex Level 7 Climashield Apex 100g - black
  včetně DPH 4099 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4599 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 4599 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Zimní bunda Helikon-Tex pro milovníky outdoorových aktivit

Polská značka Helikon-Tex vytváří výrobky vynikající kvality pro milovníky všech outdoorových aktivit. Pokud se tedy v zimě věnujete bushcraftu nebo prozkoumáváte okolní turistické stezky a lesy, bunda od této společnosti bude pro vás hitem. Zimní bundy Helikon-Tex jsou vytvořeny na základě základních principů značky. Kombinace maximální praktičnosti, vysoké kvality materiálů a odolnosti činí z bund této značky volbu těch nejnáročnějších uživatelů! Konstrukce jsou velmi lehké, což nemá vliv na jejich odolnost. Vezměte si je do terénu bez obav z jejich rychlého náhodného poškození.

Moderní design s maximální praktičností

Zimní bundy Helikon-Tex jsou navrženy tak, aby vás ochránily před chladem při jakékoli venkovní aktivitě. K dosažení tohoto cíle používají syntetickou izolaci Díky tomu jsou bundy extrémně lehké a stlačitelné, takže je lze nosit jako malé batohy. Pokud si tedy novou bundu nacpete do batohu, tato vám v něm nezabere příliš mnoho cenného místa. Bundy Helikon-Tex jsou také zárukou maximální praktičnosti. Modely nabízejí více kapes s vnitřními organizéry a dokonce i dvoucestné zipy. Zimní bundy Helikon-Tex mají kapuce, které umožňují nošení přileb. Manžety a spodní okraj bund jsou nastavitelné. Bundy nás také chrání před sněhem díky impregnaci DWR. Díky tomu se nemusíme obávat rychlého promočení látky v případě srážek.

Podívejte se na zimní bundy Helikon-Tex v outdoorovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete mnoho praktických výrobků polské značky. Díky kvalitnímu zpracování si můžete být jisti, že vám oblečení a doplňky budou sloužit po mnoho let. Lehkost materiálů použitých v zimních bundách Helikon-Tex jde ruku v ruce s jejich mimořádnou odolností. Existuje důvod, proč si tyto výrobky nejčastěji vybírají příznivci přežití a bushcraftu. Pokud hledáte praktickou a kvalitní bundu, modely Helikon-Tex jsou vynikající volbou. Výrobce propracovává své modely do nejmenších detailů.