top

Bundy Helikon-Tex

Bundy Helikon-Tex jsou určeny především pro nadšence do přežití a bushcraftu. Bundy Helikon-Tex jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou vhodné pro použití v náročném terénu. Díky charakteristické barevné škále jsou bundy Helikon-Tex dobrou volbou pro všechny, kteří si příliš nepotrpí na barevné oblečení. Najdete zde modely ve všech odstínech šedé, hnědé a zelené.
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

Vymazat

Bundy Helikon-Tex do lesa i do města

Pokud je vaší hlavní outdoorovou aktivitou bushcraft nebo survival, pak vám polská značka Helikon-Tex jistě není neznámá. Kombinace vysoce kvalitních materiálů a mimořádné praktičnosti činí z bund Helikon-Tex volbu náročných uživatelů nejen v Polsku, ale i v dalších zemích. Značka sází na osvědčená řešení a minimalistický design v tlumených barvách. Díky tomu jsou její bundy ideální nejen na výlety do lesa, ale i do města. Množství kapes a praktických řešení vám umožní nosit všechny potřebné věci.

Široká nabídka modelů pro všechny podmínky

Bundy Helikon-Tex nabízejí širokou škálu modelů, které se osvědčí v různých podmínkách. V chladných dnech určitě využijete puchové bundy Helikon-Tex vybavené funkční syntetickou izolací. Ty jsou navrženy tak, aby nás nejen izolovaly od chladu, ale také poskytovaly dostatečnou prodyšnost. Díky němu zůstane naše pokožka suchá i ve chvílích zvýšené námahy. Kolekce výrobce zahrnuje také funkční Helikon-Tex pláštěnky Jsou navrženy tak, aby vás chránily před srážkami a zároveň poskytovaly praktické vlastnosti potřebné při bushcraftu. Více kapes, nastavitelné a stahovací kapuce a manžety na suchý zip jsou jen začátkem řešení, kterými může být každý model vybaven. Bundy Helikon-Tex jsou udržovány ve vojenském barevném schématu, takže snadno splynou s lesním prostředím. Díky minimalistickému designu však bude vaše nově zakoupená bunda vhodná i pro každodenní nošení.

Bundy Helikon-Tex v nabídce outdoorového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete velký výběr produktů tohoto domácího výrobce. Bundy s výrazným logem budou dokonalým doplňkem vašeho šatníku. Jsou ideální pro venkovní aktivity i pro každodenní život ve městě. Bundy Helikon-Tex nabízejí vynikající kvalitu, skvělý poměr ceny a kvality a nejpraktičtější řešení na trhu. Pokud sáhnete po některém z těchto modelů, získáte bundu, která se stane vaším společníkem na všech vašich outdoorových dobrodružstvích.