top

Zimní boty The North Face

Zimní boty The North Face jsou zateplená obuv, která je ideální pro nízké teploty a sněžení. Přilnavou podrážku využijete při lehčí turistice i v zimě ve městě.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní boty The North Face pro maximální pohodlí

Americká značka TNF je outdoorový výrobce známý po celém světě. V její nabídce najdete nejmodernější himálajské návrhy, ale také něco pro každodenní použití. Pokud tedy hledáte boty The North Face na nadcházející zimu, nemohli jste přijít v lepší čas. Značka má mimořádně široký výběr modelů, takže si zimní boty The North Face vybere opravdu každý! TNF používá při konstrukci svých bot mnoho pokročilých technologií známých z turistických a běžeckých modelů. Najdete zde tedy zateplené boty, zimní boty s membránou i boty do sněhu. Navíc se značka zavázala k výrobě šetrné k životnímu prostředí. Mnoho modelů je vyrobeno z recyklovaných materiálů, což výrazně snižuje dopad značky The North Face na životní prostředí.

Široká nabídka modelů. Od sněhulí po zimní tenisky

Zimní boty North Face jsou ideální volbou jak pro lehčí zimy, tak pro opravdu kruté mrazy. Kolekce zahrnuje zateplené sněhové boty s péřovou i syntetickou výplní. Ty jsou ideální, když teplota klesne výrazně pod nulu! Pokud však hledáte stylovou zimní obuv, stojí za to podívat se na kolekci tenisek, které díky svému nadčasovému designu budou perfektně fungovat po mnoho ročních období. Zimní boty The North Face nejsou jen o stylovém vzhledu, ale především o funkčnosti. Jednotlivé modely využívají řadu pokročilých řešení známých z turistických produktů. V první řadě stojí za to věnovat pozornost tomu, zda má model zimní obuvi, o který máme zájem, voděodolnou membránu. Účinně ochrání naše nohy před promočením. Zimní boty TNF nám díky patentovaným gumovým směsím poskytnou také vynikající trakci na kluzkém povrchu!

Zimní boty The North Face v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete obrovský výběr modelů zimní obuvi této renomované americké značky. Mimořádně vysoká kvalita zpracování a propracovanost do nejmenšího detailu zajistí, že vám nová obuv poskytne maximální oporu a tepelný komfort. Kolekce značky zahrnuje dámské i pánské zimní boty The North Face Každý si tak může vybrat model, který mu bude vyhovovat!