top

Zimní boty Salewa

Zimní boty Salewa jsou zdařilou kombinací praktičnosti a modernosti. Při konstrukci obuvi bylo použito mnoho patentů známých z trekingových modelů značky. Ty byly zkombinovány s módním designem, díky němuž jsou zimní boty Salewa vhodné jak do města, tak i mimo něj.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -25%
  Zimní boty Salewa Alp Mate Winter Mid WP - dark denim/black
  Zimní boty Salewa Alp Mate Winter Mid WP - dark denim/black
  včetně DPH 3729 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3479 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 5000 Kč (-25%)

  wish list

 2. -23%
  Dámské boty Salewa MTN Trainer 2 Winter GTX - bung./delph.
  Dámské boty Salewa MTN Trainer 2 Winter GTX - bung./delph.
  včetně DPH 5374 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5049 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 7000 Kč (-23%)

  wish list

 3. -25%
  Dámské boty Salewa MTN Trainer 2 Winter GTX - asphalt/port
  Dámské boty Salewa MTN Trainer 2 Winter GTX - asphalt/port
  včetně DPH 5249 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4859 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 7000 Kč (-25%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Zimní boty Salewa - spojení modernosti a zkušenosti

Boty Salewa si vybírají ti nejnáročnější příznivci turistiky. Vynikající zpracování a desítky let zkušeností s výrobou těchto modelů jsou zárukou nejvyšší kvality. U zimních bot Salewa tomu není jinak! Kombinují moderní technologie s módním designem. Díky tomu je obuv této značky velmi univerzální, protože se hodí jak na turistické stezky, tak do města. V obuvi této renomované značky najdete mnoho originálních a externích technologických řešení. Partnery jsou pouze nejuznávanější outdoorové firmy, jako jsou Vibram® a GORE-TEX®. Zimní boty Salewa se mohou zdát jako zimní tenisky, ale mají blíže k turistickým botám. Poskytují dokonalou ochranu před mokrem. Vynikající trakce na kluzkém povrchu a tepelný komfort! Výrobce používá k izolaci ekologickou vlnu. Pochází z etických zdrojů a materiál nejvyšší kvality je biologicky odbouratelný! Pokud tedy chcete maximální funkčnost a šetrnost k životnímu prostředí, sáhněte po zateplené obuvi Salewa!

Technologie osvědčené v praxi zaručují maximální pohodlí

Zimní boty Salewa jsou, jak se na značku sluší a patří, výrobky vyrobené výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů. Mnoho patentovaných řešení nám umožňuje udržet stabilitu a dokonalé přizpůsobení obuvi našim nohám. Modely jsou také vybaveny pokročilými nepromokavými membránami GORE-TEX®. Díky nim jsou naše nohy komplexně chráněny. Díky kombinaci membránové konstrukce a dobré izolace nás boty účinně izolují od chladu a jsou nepromokavé. Nemusíte se tedy obávat deště ani sněhu, který by se zdržoval na stezkách nebo v ulicích! Přilnavost zaručují také zimní boty Salewa. Agresivní běhoun v kombinaci se speciální směsí pryže Vibram® je klíčem k maximální přilnavosti. Kolekce značky zahrnuje dámské i pánské zimní boty Salewa Každý si tak vybere model, který dokonale vyhovuje jeho individuálním preferencím a plánům. Pokud chcete komplexní ochranu, boty této značky budou vynikající volbou.