top

Vibram Megagrip

Vibram® Megagrip pro dokonalou přilnavost v horském terénu. Podrážky Vibram® Megagrip se speciálně vybranou směsí pryže a tvarem běhounu nabízejí nepřekonatelnou trakci na stezce i mimo ni.
Zobrazení Mřížka Seznam

362 výrobky

  1. -8%
    Trailové boty Hoka Zinal 2 - black/ceramic

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

362 výrobky

Vymazat

Boty Vibram® Megagrip do hor

Mezi různými směsmi pryže vyniká tento typ podrážky Vibram® velmi dobrou přilnavostí v suchém i mokrém terénu. Optimálně se chová na různorodém podkladu a nabízí vysoké tření na kamenitém povrchu. Díky těmto vlastnostem patří k nejoblíbenějším typům podrážek pro horskou obuv. Boty Vibram® Megagrip si vybírají především uživatelé, kteří hledají co nejlepší přilnavost na stezkách, cestách a v terénu. Dokonale sladěná směs pryže se velmi dobře chová na kamenech. Nabízí velmi dobré tření, takže bota při pohybu po malých kamenitých schodech tak snadno neklouže. Speciálně zvolený běhoun se stará o přilnavost ve volnějším terénu. Optimální tvar výstupků a drážek zabraňuje snadnému uklouznutí obuvi v písku nebo trávě. Kombinace vhodného tvaru podrážky se speciálně vybranou pryží zajišťuje vynikající výkon jak v horách, tak v mnoha dalších typech terénu.

Boty Vibram® Megagrip v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr obuvi vybavené těmito specializovanými horskými podrážkami. V naší nabídce najdete špičkové outdoorové značky, jejichž obuv oceňují uživatelé po celém světě. Ať už se v horách věnujete jakýmkoli aktivitám, mezi dostupnými botami jistě najdete model, který vám bude vyhovovat. Podrážky Vibram® Megagrip se nejčastěji používají v pokročilé horské obuvi, kde poskytují bezkonkurenční přilnavost na úzkých stezkách. Tato guma se používá také v přístupové obuvi, která se používá na náročných trasách, které často obsahují úseky s lezeckými prvky. Perfektně připravená obuv pak poskytuje potřebnou oporu a zvyšuje bezpečnost pohybu v náročném terénu. Podrážky z tohoto typu pryže se objevují také v běžecké a turistické obuvi. Vysoká přilnavost je žádoucí téměř při jakékoli činnosti, protože poskytuje větší stabilitu a jistotu při každém kroku.

Podívejte se také na další boty s podrážkou Vibram®:

Boty Vibram® Vibram® Mont Vibram® XS Trek Vibram® Icetrek Vibram® Arctic Grip