top

Vesty Salomon

Vesty Salomon jsou sportovní a horské modely s vysokým komfortem a skvělými technickými vlastnostmi. Lehké vesty bez rukávů pro ochranu proti větru a prošívané vesty Salomon pro chladnější dny se skvělou izolací.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -15%
  Vesta Salomon Sense Aero Wind Vest - deep dive
  Vesta Salomon Sense Aero Wind Vest - deep dive
  včetně DPH 2059 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2189 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 2449 Kč (-15%)

  wish list

 2. -30%
  Vesta dámská Salomon Light Shell Vest - white
  Vesta dámská Salomon Light Shell Vest - white
  včetně DPH 1819 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1619 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 2600 Kč (-30%)

  wish list

 3. -33%
  Pánská vesta Salomon Sense Flow Vest - carbon/carbo
  Pánská vesta Salomon Sense Flow Vest - carbon/carbo
  včetně DPH 2669 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2369 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 4000 Kč (-33%)

  wish list

 4. -40%
  Vesta Salomon Sntial Xwarm Down Vest - black
  Vesta Salomon Sntial Xwarm Down Vest - black
  včetně DPH 2759 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2382,30 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 4644 Kč (-40%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Vesta Salomon - skvělá izolace a ochrana proti větru

Francouzská značka Salomon je výrobce vysoce kvalitního oblečení a vybavení pro milovníky outdooru. Díky dlouholetým zkušenostem v kombinaci s moderními technologiemi si jejich výrobky vybírají i ti nejnáročnější uživatelé. Mezi nimi je i Andrzej Bargiel, přední polský skialpinista. Značka nabízí také vesty Salomon. Díky široké nabídce modelů si můžete vybrat ten správný produkt během chvilky. Lehké, větruodolné běžecké vesty, nebo kompresní modely plněné prachovým peřím pro vynikající izolaci? Záleží jen na vás, pro který se rozhodnete!

Umělecké technologie jsou klíčem k tepelnému komfortu

Vesty Salomon jsou většinou vyrobeny s využitím moderních patentovaných nápadů a technologií značky. Vnější tkaniny jsou extrémně lehké, ale odolné. Vnější tkaniny jsou extrémně lehké, ale odolné a poskytují ochranu proti náhodnému poškození i rychlému oděru. Díky vodoodpudivé DWR impregnaci jsou odolné proti rychlé absorpci vlhkosti, což se osvědčuje při krátkých deštích. Mnoho modelů má speciální větruvzdorné membrány, které vás ochladí i v poryvech větru. Vesta Salomon může být také dvojitě vyplněna. Přírodní prachové peří i syntetické izolace udrží chlad venku. Mají však různé další funkce, které turisté chtějí. Propustné izolace se sbalí do extrémně malých rozměrů, čímž šetří místo v batohu. Na druhou stranu syntetika bude odolnější vůči vlhkosti a její údržba nám také způsobí méně starostí.

Podívejte se na vesty Salomon v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete vesty i bundy Salomon Každý z těchto vysoce kvalitních výrobků vám poskytne maximální ochranu před chladem a prodyšnost, kterou potřebujete pro outdoorové aktivity. V nabídce pánských i dámských vest Salomon si vybere každý! Díky nekompromisní kvalitě vám nová vesta vydrží mnoho sezón. Když kupujete kvalitní výrobky, děláte praktické a udržitelné rozhodnutí, které má minimální dopad na životní prostředí.