top

Bundy Salomon

Bundy Salomon® vás ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je vítr, chlad, déšť a sníh, a vy se tak můžete plně soustředit na to, abyste si užili svůj trek.
67
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 67

na stránce
 1. -30%
  Dámská kabáta Salomon Sight Storm Hoodie - ebony

  wish list

 2. -15%
  Dámská bunda Salomon Lightning WP Jacket - arrowwood

  wish list

 3. -15%
  Dámská bunda Salomon Outline Jacket - ebony

  wish list

 4. -15%
  Bunda Salomon Outline GTX 2.5 L Jacket - blk

  wish list

 5. -18%
  Zateplená bunda Salomon Sight Storm Hoodie - b. reef

  wish list

 6. -30%
  Dámská kabáta Salomon Sight Storm Hoodie - olive

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 67

na stránce

Bunda Salomon do hor

Hledáte kvalitní horskou bundu? Model pro lyžování, trekking nebo třeba běh? Ať už jsou vaše plány jakékoli, můžete se spolehnout na produkty Salomon. Díky nekompromisní kvalitě, důrazu na detail a módnímu designu jsou bundy Salomon oblíbenou volbou outdoorových nadšenců po celém světě. Značka se spoléhá na vlastní i externí technologie. Navíc se jedná o ekologická řešení. Recyklované materiály, nepromokavost DWR bez obsahu PFC a certifikace bluesign® nejsou jen zajímavostí, ale standardem. Pokud hledáte maximální funkčnost, bundy Salomon jsou perfektní volbou!

Moderní technologie pro maximální pohodlí

Značka nabízí širokou škálu bund pro různé účely. Turistické modely jsou obvykle založeny na membránách Pertex® Shield a AdvancedSkin Dry. Díky tomu jsou ideální pro použití v dešti a sněhu, protože poskytují ochranu před vlhkem a prodyšnost, což usnadňuje udržení optimální tělesné teploty. To usnadňuje udržování optimální tělesné teploty. Bundy Salomon mohou být vyplněny jak kvalitním přírodním peřím, tak funkční syntetickou izolací! Kolekce zahrnuje také ultralehké běžecké modely. Ty chrání před srážkami a větrem. Když je zabalíte do běžecké vesty, zaberou jen minimum místa! Značka je také známá svými návrhy lyží. Ty chrání před srážkami, chladem a sněhem. Každý model má jednu společnou vlastnost. Vynikající zpracování, díky kterému vám vybraný výrobek bude sloužit po mnoho sezón.

Bundy Salomon v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě nabízíme dámské i pánské bundy Salomon. Jejich vysoká funkčnost jim dodává praktičnost. Nejenže vás ochrání před nepříznivým počasím, ale také vám poskytnou pohodlí, které potřebujete při aktivním pohybu v horách. Ať už je účel jakýkoli, bunda Salomon je vždy kvalitní výrobek. Pokud se tedy potřebujete chránit před nepředvídatelným počasím v horách, vybírejte zodpovědně. S ekologickými a funkčními modely Salomon budete zaručeně spokojeni.