top

Turistické nesmeky Climbing Technology

Turistická obuv Climbing Technology zaručuje maximální přilnavost na zledovatělém povrchu. Jsou kompaktní a přizpůsobené turistické obuvi, což je ideální pro jednodušší trasy.
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistické popruhy Climbing Technology - vynikající kvalita

Climbing Technology mačky se vyrábějí v několika variantách, které zajišťují dokonalé přizpůsobení obuvi, sněhovým podmínkám a potřebám turisty. K botám jsou pomocí pásků kolem svršku připevněny ocelové turistické mačky Climbing Technology Těsná přezka umožňuje nastavit obvod tak, aby dlouhé zuby držely ve střední části podrážky. Jsou ideální pro hluboký sníh. Miniaturní rozměry a relativně nízká hmotnost modelů Mini (se 4 nebo 6 zuby) umožňují, abyste si mačky Climbing Technology mohli snadno hodit do batohu - kromě letních podmínek se mohou hodit vždy!

Široká nabídka modelů pro milovníky a milovnice zimní turistiky

Turistické popruhy Climbing Technology v provedení s barevnou gumičkou (různé pro různé velikosti) jsou absolutním bestsellerem! Hodí se téměř na každý typ obuvi. Snadno se nasazuje a sundává, je dokonale přilnavý a prověřený tisíci uživateli v polských horách. Boty CT jsou dodávány v měkkém pouzdře. Neváží téměř nic a účinně chrání zbývající zavazadla v batohu před poškozením ostrými hroty. Jak se na značku CT® sluší, jsou turistické obruby vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu se výborně chovají na zledovatělém a kluzkém povrchu. Jejich konstrukce umožňuje použití s obuví s pružnější podrážkou. Climbing Technology Trekingová obuv bude ideální volbou pro lehčí horské túry, kdy je na turistických stezkách vrstva sněhu a ledu.

Podívejte se na turistické mačky Climbing Technology v nabídce horského obchodu 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této renomované značky. Od raků přes Košové skoby pro Climbing Technology, až po profesionální Climbing Technology automatické skoby. Snadno tak najdete správné řešení pro zlepšení přilnavosti jakéhokoli typu obuvi, kterou vlastníte. Rákosky CT® jsou k dispozici v různých verzích, což vám umožní vybrat si nejvhodnější rákosku pro vaši velikost obuvi. Díky vysoké kvalitě zpracování jsou tyto mačky ideální pro mnoho turistických sezón. Pokud si vyberete některý z výrobků této značky, získáte maximálně propracovaný, univerzální a univerzální design.