top

Turistické solární panely

Turistické solární panely představují skutečnou revoluci v otázce výroby elektřiny, která je nezbytná pro napájení elektronických zařízení, jež nás provázejí během turistických výletů nebo horských výprav.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Skládací solární panely na batoh a modely s powerbankou

Menší solární panely byly zkonstruovány tak, aby je bylo možné připevnit na batoh a nabíjet zařízení nebo powerbanky i za chůze. Nabíjení baterií pomocí turistických solárních panelů je nejjednodušším a nejefektivnějším řešením při pobytu mimo civilizaci. Solární panely využívají účastníci vysokohorských expedic, výzkumných výprav i běžní turisté, kteří chtějí být stále v kontaktu se světem. Skládací solární panely nošené na turistickém batohu vám umožní nabíjet smartphone během celodenní túry za slunečného počasí a naplno využívat všechny jeho funkce. Nabízíme také solární panely s větší plochou, které jsou dodávány včetně powerbanky. Díky tomu lze energii akumulovanou panelem využít i později. Jedná se o mimořádně pohodlné řešení, které vám umožní plně využít každý sluneční paprsek, i když je veškeré vybavení již 100% nabité.

Nejlepší turistické solární panely v obchodě 8a.cz

Snažíme se zajistit, aby nabídka outdoorového obchodu 8a.cz obsahovala pouze ta nejdokonalejší řešení, která neselžou ani v náročných podmínkách. Spoléháme pouze na špičkové výrobce, jejichž solární panely používají profesionálové po celém světě. Jedním z nich je bezpochyby Goal Zero. Skládací turistické solární panely vám umožní zůstat ve spojení se světem i v těch nejvzdálenějších koutech světa, a to jak během horských expedic, tak i turistických výletů.