top

Hodinky na běhání

Hodinky na běhání jsou ideální jak při horských výpravách pro měření nadmořské výšky, tak při tréninku a umožňují zkušeným i začínajícím uživatelům kontrolovat svou tepovou frekvenci.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Spolehlivé hodinky na běhání pro každého uživatele

Moderní hodinky na běhání nabízejí mnoho funkcí, které jsou velmi užitečné na horských stezkách, ale i při horolezectví nebo dokonce na zimních lyžařských výletech. Modely hodinek s funkcí GPS vás nenechají zabloudit ani v divokém terénu. Umožní vám přesně zaznamenat trasu. Elektronické kompasy usnadňují rychlou orientaci. Měření nadmořské výšky vám umožní nejen zjistit, kolik metrů vám zbývá do vrcholu, ale také zaznamenat převýšení, které jste během dne získali. Vestavěné měření tlaku a bouřkový alarm v mnoha modelech usnadní předvídání změn počasí. A případné ukrytí před bouřkou nebo vánicí na bezpečném místě. Sportovci jistě ocení modely nabízející měření tepové frekvence, které je při tréninku nepostradatelné. Pro běžce je to stejně důležitá součást výbavy jako dobrý běžecký batoh nebo láhev na vodu .
Hodinky na běhání jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže statečně obstojí i v náročných podmínkách terénu. S jejich pomocí můžete sledovat rychlost, spálené kalorie, vzdálenost nebo nadmořskou výšku a také plánovat trasu. To vše vám usnadní trénink, objevování neprobádaných oblastí nebo dálkovou turistiku.

Renomované hodinky Suunto - obchod 8a.cz nabízí širokou nabídku modelů

V našem internetovém obchodě nabízíme velký výběr hodinek na běhání od nejlepších výrobců. Hodinky Suunto představují nejmodernější řešení umístěná v dobře navržených krytech. Tuto značku si vybírají vrcholoví sportovci, kteří oceňují její vysokou spolehlivost. Hodinky na běhání a sportovní hodinky Suunto se navíc velmi snadno používají. Takže i méně zkušení uživatelé mohou plně využívat funkce, které nabízejí.