top

Trekingové batohy The North Face

Trekingové batohy THE NORTH FACE ® jsou proslulé svou odolností a spolehlivostí. Vytvořeno pro horské průzkumníky, testováno v nejvzdálenějších koutech světa týmem vášnivých horolezců a turistů. Batohy TNF s vámi procestují stovky tras po mnoho let.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -15%
  Trekový batoh The North Face Terra 65 - forest olive/new taupe
  Trekový batoh The North Face Terra 65 - forest olive/new taupe
  včetně DPH 3699 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3919 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 4389 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

V této kategorii výrobků najdete mnoho modelů s objemem od desítek až po několik desítek litrů. Trekingové batohy North Face jsou modely, které využijete jak při jednodenní túře, tak při několikatýdenní expedici do nejodlehlejších koutů světa. Tato americká outdoorová společnost má mimořádně rozsáhlou kolekci technických batohů, které jsou vybaveny inovativními systémy. Především nosný systém. Díky tomu jsou jejich batohy mimořádně pohodlné a přizpůsobují se anatomickému zakřivení naší páteře. Takové ergonomické přizpůsobení znamená, že vybavení, které nosíme, ačkoli je často těžké, neškrtí a nezpůsobuje nepohodlí. Také nedochází k přetížení a následným nepříjemným zraněním. Správné nošení zajišťuje také bederní pás a hrudní pás. Správně nastavené stabilizují zavazadla a pomáhají nám udržovat rovnováhu. A to i na těch nejobtížnějších stezkách, jako je via ferrata.

Trekingové batohy The North Face pro vysoké i nižší hory

Co dělá horské batohy The North Face tak univerzálními? V první řadě je to jejich vysoká funkčnost. Trekingové batohy North Face mají prostornou hlavní komoru s přístupem obvykle shora a někdy i z boku. Větší modely jsou rozděleny do dvou oddílů, které usnadňují organizaci zavazadel. Při balení na vícedenní výlet si můžeme věci systematicky uspořádat. Například večer před spaním nebo kempováním můžete ze spodní přihrádky vyndat potřebný spací pytel, aniž byste museli vybalovat celý batoh. Přehled ve věcech vám pomohou udržet také četné kapsy. Věci, které chcete mít na dosah, by měly být zabaleny do vnější kapsy v klopě, která se uzavírá zipem. Na vnitřní straně klopy je obvykle druhá prostorná kapsa. Zde můžeme umístit potřebnou elektroniku.
Velmi funkční jsou také boční kapsy, často vyrobené z elastického materiálu se stejným lemováním. Některé modely jsou vybaveny tzv. žaberními kapsami. To znamená, že když se nepoužívají, leží naplocho na bocích batohu. Když jsou však zabalené, vytvářejí poměrně velký úložný prostor. Trekingové batohy North Face mají individuálně navržené přihrádky, které umožňují pohodlný přístup k veškerému sbalenému vybavení. Další vymožeností jsou pláštěnky, kterými můžeme v případě potřeby zakrýt celý batoh. Trekingové batohy North Face jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Do samostatné kapsy určené pro hydratační systémy lze umístit vaky s objemem od 1 do 3 litrů.

Trekingové batohy North Face zvládnou každé horské dobrodružství!

Aby vám trekingové batohy vydržely dlouhá léta, jsou vyrobeny z vysoce odolného nylonového materiálu, který se osvědčí za všech podmínek. Vydrží pálící slunce, tření o skály i drsné borovice. Batohy nepodléhají ostrým hranám připevněných lyží, seker nebo maček. Stejně odolné jako materiál, ze kterého jsou batohy vyrobeny, jsou i pevné popruhy a poutka. V případě potřeby je lze použít k upevnění objemného vybavení, které se nevejde do hlavního prostoru, jako je karimatka, stan nebo stativ fotoaparátu.

Trekingové batohy North Face v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku batohů do hor. Jedná se o množství modelů předních outdoorových značek, které oceníte především pro jejich komfort a vysokou funkčnost. Technické modely byly vyvinuty na základě nejnovějších technologií zaměřených na snížení hmotnosti batohu při zachování maximálního pohodlí a odolnosti. Americké trekové batohy The North Face jsou potvrzením dlouholetých zkušeností v outdoorovém průmyslu. Zkušenosti, které umožnily vytvořit mimořádně funkční a všestranné batohy, které ocení jak nadšenci trekkingu, tak zkušení turisté. Podívejte se do horského obchodu 8a.cz a vyberte si trekové batohy The North Face, které splní vaše očekávání.

Viz také ženské a mužské trekingové batohy od jiných výrobců >>