top

Trekingové batohy Gregory

Trekingové batohy GREGORY ® představují více než 40 let zkušeností a zaměření na kvalitní výrobky, které zajišťují pohodlí a funkčnost pro milovníky trekingu. Jedná se o dámské a pánské batohy, které se nosí, ne tahají!
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
 1. -8%
  Trekový batoh Gregory Focal 38 RC - ozone black

  wish list

 2. -15%
  Dámský batoh Gregory Maven 35 - rosewood red

  wish list

 3. -15%
  Dámský batoh Gregory Maven 35 - helium grey

  wish list

 4. -15%
  Trekingový batoh Gregory Baltoro 65 - alaska blue

  wish list

 5. -15%
  Trekingový batoh Gregory Baltoro 75 - brick red

  wish list

 6. -15%
  Trekingový batoh Gregory Baltoro 85 Pro - alaska blue

  wish list

 7. -15%
  Trekingový batoh Gregory Katmai 55 - empire blue

  wish list

 8. -15%
  Trekingový batoh Gregory Katmai 65 - empire blue

  wish list

 9. -15%
  Trekingový batoh Gregory Maven 55 dámské - ros. red

  wish list

 10. -15%
  Trekingový batoh Gregory Paragon 48 - basalt black

  wish list

 11. -15%
  Trekingový batoh Gregory Stout 35 - phantom blue

  wish list

 12. -15%
  Trekový batoh Gregory Stout 60 - phantom blue

  wish list

 13. -15%
  Trekingový batoh Gregory Icarus 40 - capri green

  wish list

 14. -15%
  Trekingový batoh Gregory Icarus 40 - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
Vymazat

Více než 50 let zkušeností s batohy postavilo značku Gregory do čela outdoorového průmyslu. Jejich batohy se vyznačují inovativní technologií a vysokou odolností. Jejich batohy se vyznačují bezmezným komfortem, který je pro trekingové modely nesmírně důležitý. Trekingové batohy Gregory představují širokou škálu modelů oscilujících od desítek až po několik desítek litrů. Takže podle toho, zda se chystáme na krátký trek nebo dvoutýdenní expedici do nejvyšších hor světa, si určitě najdeme něco pro sebe.

Trekingové batohy Gregory doporučené na horské stezky!

A to proto, že jsou mimořádně funkční! Jejich funkčnost vyplývá mimo jiné z promyšleného designu. Trekingové batohy Gregory jsou vybaveny mnoha kapsami, díky nimž budou vaše zavazadla systematicky sbalena. A snadno najdete, co hledáte, i když spěcháte nebo jste v noci. Mezi nejužitečnější funkce patří dvě kapsy v nastavitelné klopě trekingového batohu. Obě kapsy na zip jsou poměrně prostorné a vejdou se do nich všechny věci, které chcete mít po ruce. Je tak ideální pro mapu, brýle, čelovku, léky nebo fotoaparát. Na bederním pásu je malá kapsa na mobilní telefon. Boční elastické kapsy se skvěle hodí na přenášení lahví s vodou nebo placatek.

Je třeba dodat, že všechny trekingové batohy Gregory jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Díky připojení hydratačního rezervoáru a vyvedení jeho hadičky ven se můžete během fyzické aktivity hydratovat, aniž byste museli batoh sundávat. Trekingové batohy Gregory s větší kapacitou lze rozdělit na dva hlavní oddíly. Abyste měli ve výbavě pořádek. U mnoha modelů je snadný přístup do vnitřku batohu shora, zespodu a přes přední panel, takže snadno najdete, co potřebujete, aniž byste museli prohledávat celý batoh.

Trekingové batohy Gregory - noste, netahejte!

V závislosti na modelu jsou k dispozici různé nosné systémy. Menší batohy jsou zpravidla vybaveny jednoduchými nosnými systémy, protože jsou i po naložení výrazně lehčí než objemné modely. Hlavním cílem těchto systémů je zajistit vynikající prodyšnost a pokud možno přirozenou cirkulaci vzduchu. Trekingové batohy Gregory s větší kapacitou jsou vybaveny rozsáhlejšími nosnými systémy. Jedním z nejoblíbenějších je proto nosný systém Versa Fit. Díky tomuto systému se batoh dokonale přizpůsobí přirozenému zakřivení páteře. Tím je zajištěno optimální pohodlí. Snadné a rychlé nastavení délky těla umožňuje přizpůsobení jak pro nízké, tak pro vysoké osoby. Další výhodou tohoto systému je lehký hliníkový rám, který je přímo spojen s ortézami a bederním pásem. Díky tomu je celá konstrukce stabilní a pohodlná. Umožňuje udržet rovnováhu i na náročných stezkách.

Dalším velmi oblíbeným systémem je Free Float. Trekingové batohy Gregory využívající tuto inovativní technologii se díky pružným panelům dokonale přizpůsobí zádům. Díky systému 3D Comfort Craddle se spodní část zad a bederní pás pohybují spolu s našimi pohyby. Současně zůstává stabilní i samotný balíček. Odvětrávání a prodyšnost v jednom zajišťuje dvouvrstvá 3D perforovaná pěna navržená tak, aby hmotnost batohu zůstala velmi blízko těžiště. Taková řešení jsou užitečná zejména v horkých letních dnech. Oceníme vysokou prodyšnost, kterou zaručují trekingové batohy Gregory.

Viz také ženské a mužské trekingové batohy od jiných výrobců >>