top

Trekingové batohy Deuter

Trekingové batohy DEUTER® jsou určeny pro milovníky outdooru a hor. Můžete si sbalit vše, co potřebujete pro aktivní den a klidnou noc na stezce, od vařiče po teplý spacák. Objevte modely, jejichž systém Aircontact je téměř synonymem slova "nejlepší trekingový batoh".
Zobrazení Mřížka Seznam

60 výrobky

na stránce
 1. -23%
  Trekingový batoh Deuter Aircontact X 80+15 - ink

  wish list

 2. -23%
  Trekingový batoh Deuter Aircontact X 70+15 - ink

  wish list

 3. -23%
  Trekingový batoh Deuter Aircontact X 60+15 - ink

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

60 výrobky

na stránce
Vymazat

Málokterá společnost v outdoorovém průmyslu se může pochlubit tak dlouhou historií výroby vysoce kvalitního horského vybavení. Bavorská značka Deuter je známá již od 19. století! Od samého počátku se zabývá výrobou funkčních tašek a batohů, jejichž hlavním úkolem je poskytnout vám vysokou úroveň pohodlí při fyzické aktivitě. V průběhu let se tak trekingové batohy Deuter zdokonalovaly, aby vám v současné podobě nabídly skutečné mistrovské dílo! Jsou to především pohodlné a velmi dobře promyšlené konstrukce. Bezmezně funkční, odolný a poutavý svým designem. U batohů Deuter oceníte detaily, které tvoří funkční a promyšlený celek.

Trekingové batohy Deuter pro muže a ženy

Trekingové batohy Deuter jsou až na výjimky nabízeny ve dvou verzích - jako pánské (regular) a dámské, označené SL. Tato diferenciace umožňuje ještě lépe přizpůsobit nosný systém délce trupu i tvaru těla. Jaký je tedy rozdíl mezi pánskými a dámskými modely? Především se pánské a dámské verze trekingových batohů Deuter liší délkou zad, výškou popruhů, roztečí ramenních popruhů a tvarem bederního pásu. Dámské trekingové batohy Deuter mají mnohem kratší vzdálenost mezi ramenními popruhy a bederním pásem. Díky tomu lépe padnou obvykle drobným a nižším ženám. Samotný bederní pás je jinak přizpůsobený a lépe polstrovaný. Díky tomu bezpečně a pevně spočívá na bocích a nezpůsobuje tlak ani otlaky. Ramenní popruhy jsou také jinak tvarované a jejich střih zohledňuje anatomické rysy ženského těla.

Trekingové batohy Deuter - pohodlí a inovace

Trekingové batohy Deuter jsou proslulé svou odolností a pohodlným nošením. Nosný systém Aircontact je téměř legendární! Základem je vysoce odolná síťovina Aircomfort Mesh Net, která podporuje přirozenou cirkulaci vzduchu a chrání před přehřátím během aktivity. Pod samotnou síťovinou je perforovaná pěna, která skvěle tlumí tlak, aniž by omezovala cirkulaci vzduchu kolem těla. Základem konstrukce těchto systémů je lehký, ale odolný rám z pružinové oceli. Tlumí nesený obal a vhodně zpevňuje celou konstrukci. Díky tomu trekingový batoh Deuter perfektně sedí na zádech a nenarušuje rovnováhu ani na technicky náročných trasách.
Navíc se v systému Aircontact Pro díky speciálnímu pohyblivému ramennímu popruhu nosný systém přizpůsobí uživateli při chůzi. Zdokonalený bederní pás VariFlex umožňuje během túry jeho kývavý pohyb, který ladí s pohybem našich boků. Trekingové batohy Deuter vybavené tímto typem nosného systému umožňují plynulé nastavení jeho délky. Díky tomu můžete rychle přenést váhu nákladu z ramen na bederní pás.

Funkčnost

Trekingové batohy Deuter jsou vybaveny četnými a mimořádně funkčními kapsami. Nejčastěji jsou umístěny na bederním pásu, klopě - vnější i vnitřní, a také na bocích a přední straně batohu. Četná poutka a popruhy umožňují bezpečné připevnění potřebného vybavení - například stativu fotoaparátu, karimatky nebo karimatky na spaní, stanu nebo trekových holí. Na druhou stranu boční kompresní popruhy účinně stlačují batoh na menší velikost, pokud není plně naložen. Díky tomu bude těžiště blíže našim zádům, což nám umožní udržet rovnováhu i při velmi náročném treku. V neposlední řadě stojí za zmínku nastavitelná chlopeň batohu, kterou lze zcela odejmout. Komín navíc zvyšuje objem batohu o několik litrů.

Podívejte se na trekingové batohy Deuter v naší nabídce a vyberte si ideální model pro vás. Viz také ženské a mužské trekingové batohy od jiných výrobců >>