top

Trička Arcteryx

Trička Arcteryx jsou vysoce kvalitní trička pro všechny milovníky hor. Klasické modely jsou ideální pro horské aktivity i každodenní nošení.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Trička Arcteryx jsou vysoce kvalitní

Čím mohou vynikat trička kanadské značky, která se specializuje na navrhování technického horského oblečení? Ačkoli se na první pohled jedná o klasická trička, při bližším pohledu zjistíte podstatné rozdíly. Zaprvé, trička Arcteryx jsou vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Kvalitní bavlna zaručuje nejen to, že bude velmi příjemná na dotek, ale také to, že dlouho vydrží. Díky tomu si trička zachovávají své vlastnosti po delší dobu, a to i při intenzivním používání. V případě syntetických košil se vybírají pouze ta nejlepší nylonová a polyesterová vlákna. To zajišťuje vynikající výkon při cvičení. Za druhé, košile jsou střiženy tak, aby perfektně seděly. Pánská i dámská trička mají optimální střih, který se přizpůsobí postavě. Pro aktivitu doporučujeme modely s mírně větším střihem. Ležérnější modely jsou ideální volbou pro každodenní nošení.

Tričko Arcteryx pro aktivní i běžné nošení

Trička Arcteryx jsou oblíbenou volbou pro teplejší část roku, kdy poskytují maximální pohodlí. Velkou část nabídky tvoří technická trička, která jsou vhodná pro horské aktivity. Tyto modely jsou vyrobeny ze syntetických vláken, která zaručují okamžitý odvod vlhkosti. Zároveň jsou lehké a mají vysokou odolnost, což je nesmírně důležité při pohybu v náročném horském terénu. Střih technických triček Arcteryx neomezuje váš rozsah pohybu. Ať už běháte, nebo lezete, vždy si můžete užívat maximální volnost. Kromě modelů pro použití v horách nabízí kanadská značka také mnoho klasických triček z bavlny. Tyto modely jsou ideální pro každodenní použití. Logo Arcteryx vám umožní se vždy ztotožnit s horským životním stylem. Dámská trička se vyrábějí v různých střizích. Existují trička s mírně vyšším výstřihem a prodloužená trička. Pánské modely se většinou vyznačují klasickým řešením, i když lze najít i zajímavá řešení, například kapsy na hrudi nebo přídavné panely.

Koupit trička Arcteryx online na adrese 8a.cz

Máte rádi hory? Hledáte spolehlivé tričko s krátkým rukávem na výlet nebo jen na běžné nošení? Podívejte se na špičková trička Arcteryx, která nabízejí vysokou úroveň pohodlí a bezkonkurenční výkon. Různorodé modely, které jsou ve větší či menší míře zdobeny logem kanadské značky, jsou ideální pro všechny milovníky hor. Když se ochladí, můžete je vrstvit s mikinami Arcteryx pro dokonalý tepelný komfort a pohodlí. Nabízíme nejnovější kolekce i atraktivní akce, díky kterým rychle doplníte svůj horský šatník.