top

Trekingové hole Salewa

Trekingové hole Salewa jsou technicky vyspělé modely pro lidi, kteří hledají nekompromisní vybavení. Slitiny lehkých kovů a uhlíková vlákna zajišťují nízkou hmotnost a odolnost vhodnou pro venkovní použití.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové hole Salewa - moderní design pro náročné

Značka Salewa je jedním z nejznámějších a zároveň největších výrobců outdoorového vybavení na světě. Díky kombinaci nejvyšší kvality zpracování a promyšleného designu jsou její výrobky mimořádně funkční. Proto po nich sahají i ti nejnáročnější milovníci horské turistiky. Trekingové hole Salewa jsou výjimečně moderní konstrukce založené na inovativních myšlenkách. Díky použitým materiálům se vyznačují nízkou hmotností a vysokou tuhostí, která je pro turisty žádoucí. Tyto trekingové hole jsou ideální pro treking i pro rychlý a lehký pohyb v horách.

Vysoce technologické materiály zaručují lehkost a tuhost

Trekingové hole Salewa jsou pokročilé modely vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jejich konstrukce zahrnuje uhlíková vlákna a extrémně lehkou a odolnou slitinu hliníku - Titanal. Díky nim mohou být tyče extrémně lehké. Jejich nízká hmotnost však nemá negativní vliv na jejich tuhost a odolnost proti přetížení. Segmentová konstrukce umožňuje složit hole do kompaktní velikosti před jejich připevněním k batohu. Mnoho modelů používá kabelový systém (podobně jako lavinové sondy), který umožňuje rychlou demontáž tyčí. Nastavitelná délka umožňuje rychlé přizpůsobení modelu výšce uživatele. Salewa trekingové hole nabízejí také praktická a ergonomická řešení. Prodloužená rukojeť umožňuje rychlé přizpůsobení úchopu sklonu terénu. Je vyroben z měkkých materiálů, takže nezpůsobuje tlak ani podráždění pokožky. Hole jsou obvykle vybaveny širokými poutky na zápěstí z rychleschnoucích materiálů.

Podívejte se na trekingové hole Salewa v internetovém obchodě s horskými potřebami 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr oblečení a vybavení této uznávané značky. Ať už sáhnete po Trekingové boty Salewa nebo hole si vyberete výrobek nejvyšší kvality. Můžete si tak být jisti, že vám bude sloužit po mnoho sezón bez ohledu na intenzitu používání. Pokročilá konstrukce trekových bot Salewa se osvědčí na každém kilometru trasy a poskytne potřebnou oporu při horských aktivitách.