top

Termosky Tatonka

Termosky Tatonka jsou ideální volbou pro outdoorové aktivity i každodenní použití. Udržují optimální teplotu nápoje po dlouhou dobu na túrách a expedicích. Vyzkoušejte termosku Tatonka a vychutnejte si horkou kávu nebo čaj v chladných zimních dnech!
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -14%
  Termoska Tatonka H&C Stuff 1,0L
  Termoska Tatonka H&C Stuff 1,0L
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 629Kč (+15%)
  Doporučená cena výrobce 839Kč (-14%)

  wish list

 2. -13%
  Termoska Tatonka H&C Stuff 0,75L
  Termoska Tatonka H&C Stuff 0,75L
  včetně DPH 629Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 539Kč (+17%)
  Doporučená cena výrobce 729Kč (-13%)

  wish list

 3. -14%
  Termoska Tatonka H&C Stuff 0,45L
  Termoska Tatonka H&C Stuff 0,45L
  včetně DPH 529Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 459Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 619Kč (-14%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Tatonka termosky - skvělá kvalita provedení

Německá značka Tatonka je výrobce outdoorového vybavení známý nejvyšší kvalitou zpracování. Nejoblíbenějšími produkty společnosti jsou batohy Tatonka, přičemž uživatelé v průběhu let a podle toho, jak se mění jejich potřeby, sahají po nových modelech. Produktové portfolio značky je však mnohem bohatší a nekončí u turistických a trekingových batohů. Tatonka termosky jsou modely vyrobené z nerezové oceli, které díky promyšlené konstrukci udrží požadovanou teplotu našeho nápoje po extrémně dlouhou dobu. Díky tomu budete úspěšně pít chladnou vodu v horkém dni nebo horký čaj během zimního treku.

Nerezová ocel klíčem k vynikajícímu výkonu

Tatonka termosky používají při výrobě pouze ty nejkvalitnější materiály. Nerezová ocel 18/8, z níž jsou modely této značky vyráběny, je nejen odolná proti korozi. Díky tomu termosky nepřebírají chutě a vůně produktů uložených uvnitř. Po použití termosky ji stačí omýt teplou vodou se saponátem, aby se zcela zbavila zápachu a nepříjemné pachuti. Termoska má dva šroubovací uzávěry. První slouží jako hrnek při našich aktivitách, druhý dokonale chrání nápoj před rozlitím. Tatonka termosky jsou tedy extrémně vzduchotěsné, což umožňuje jejich bezpečné přenášení v tašce nebo batohu. Termosku Tatonka můžete zakoupit v různých objemech. Můžete si ji tak snadno přizpůsobit délce výletu a osobním preferencím.

Kupte si termosku Tatonka v našem internetovém obchodě 8a.cz

Pokud vám záleží na správné hydrataci a pití nápojů při různých teplotách, vyplatí se pořídit si kvalitní termosku. Návrhy německé značky budou díky svému vynikajícímu výkonu ideální volbou pro nejnáročnější turisty. Nově zakoupený výrobek vám bude sloužit po mnoho sezón, a proto je jeho koupě mimořádně praktickým a udržitelným rozhodnutím! Moderní design zajistí udržení požadované teploty nápoje po mnoho hodin. Můžete se tak spolehnout na osvěžení v horkém počasí a hřejivou sílu nápoje, když si vítr a sníh vybírají svou daň.