top

Tatonka

Tatonka to je spolehlivá výbava pro každého turistu. Německá značka je známá svým kvalitním turistickým vybavením. Prohlédněte si batohy, sáčky a četné turistické doplňky dostupné v naší nabídce!
153
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 153

na stránce
 1. -30%
  Vodotěsný vak Tatonka WP Stuffbag 25L - black

  wish list

 2. -30%
  Vodotěsný vak Tatonka WP Stuffbag 25 L - lime

  wish list

 3. -30%
  Turistický batoh Tatonka Norix 32 - blue

  wish list

 4. -29%
  Turistická pláštěnka Tatonka Cape - red

  wish list

 5. -30%
  Pláštěnka Tatonka Poncho - red
  Pláštěnka Tatonka Poncho - red
  1 172 Kč 1 675 Kč

  wish list

 6. -30%
  Moskytiéra Tatonka Single Moskito Dome - cub

  wish list

 7. -30%
  Moskytiéra Tatonka Double Moskito Dome - cub

  wish list

 8. -30%
  Hamak pro 2 osoby Tatonka Hammock Double - titan grey

  wish list

 9. -30%
  Hamak pro 1 osobu Tatonka Hammock Single - titan grey

  wish list

 10. -30%
  Sada tašek Tatonka Dry Sack Set III

  wish list

 11. -34%
  Vodotěsny vak Tatonka Dry Sack 30L - blue

  wish list

 12. -30%
  Vodotěsny vak Tatonka Dry Sack 10L - blue

  wish list

 13. -30%
  Sada obalů Tatonka Stuff Bag Set III

  wish list

 14. -30%
  Sada obalů Tatonka Zip Pouch Set IV

  wish list

 15. -30%
  Ledvinka Tatonka Travel - off black

  wish list

 16. -30%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag L - black

  wish list

 17. -30%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag L - titan grey

  wish list

 18. -35%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag M - black

  wish list

 19. -30%
  Turistický batoh Tatonka Traveller Pack 25 - navy

  wish list

 20. -55%
  Pláštěnka Tatonka Strap Case L - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 153

na stránce

Tatonka znamená léta zkušeností

Historie značky začíná již v roce 1980. Tehdy Winfried Schechinger založil společnost Mountain Sport GmbH, i když ještě pod jiným názvem. O devět let později bylo její sídlo přemístěno do Dasingu u Augsburgu. Současně byla ve Vietnamu postavena továrna, která by umožnila kontrolu všech výrobků v každé fázi výroby. V roce 1993 byla založena značka Tatonka a začala se psát její úspěšná historie a historie spokojených zákazníků. Brzy, v roce 1995, je postavena druhá továrna. V následujících letech došlo k rychlému rozvoji značky, která se stala uznávanou v mnoha zemích světa. Mimo jiné byla zřízena továrna na turistické doplňky z nerezové oceli. V návaznosti na potřeby bylo rozšířeno oddělení designu, grafiky a marketingu. To nám umožňuje vytvářet ještě modernější a funkčnější vybavení pro nejnáročnější turisty a cestovatele.

Značka Tatonka je dodnes rodinnou firmou, jejíž sídlo se stále nachází v Dasingu u Augsburgu. Návrhářské studio, vedení a sklady společnosti se nacházejí v Německu, zatímco továrny fungují ve Vietnamu. Díky vlastním továrnám má značka plnou kontrolu nad výrobním procesem. To se promítá nejen do vynikající kvality výrobků, ale také do jistoty, že jejich zaměstnanci jsou řádně placeni a pracují v dobrých podmínkách. Nejde jen o formální ujištění, ale každý se o nich může přesvědčit na vlastní oči. Továrny můžete navštívit a přesvědčit se, jak se vyrábějí batohy, tašky a další turistické vybavení Tatonka. Vlastní továrny jim navíc umožňují rychle zavádět změny a inovace svých výrobků a expresně zavádět nová řešení přímo do výroby. Proto patří tato německá značka mezi přední světové výrobce turistického vybavení. Tatonka v současné době zaměstnává přibližně 1 000 lidí a neustále se rozšiřuje.

Filozofie značky Tatonka

Značka se řídí snahou o dokonalé zpracování každého výrobku. Zlepšování ergonomie, používání stále lehčích materiálů, ale zároveň zajištění odolnosti a konečně zavádění inovativních řešení na trh umožňují společnosti neustále se dynamicky rozvíjet. Prioritou turistického vybavení Tatonka je především jeho odolnost. Mnoho let používání výrobků této značky je standardem. Výrobce navíc podporuje opravu opotřebovaných prvků, aby jednotlivé výrobky mohly sloužit ještě déle. Tento přístup je také neoddělitelný od ochrany životního prostředí a myšlení o budoucnosti. Optimalizace technologických procesů a výrobky, které lze používat po mnoho let, jsou kombinací, která výrazně snižuje negativní dopad na životní prostředí. Značka se však nezaměřuje pouze na výrobu, ale také na lidi, kteří ji vytvářejí. V Německu i ve Vietnamu jsou přísně dodržována pracovní práva zaměstnanců. Zajištění vhodných pracovních podmínek je jednou ze základních zásad společnosti.

Turistické doplňky, batohy, stany

Sortiment značky Tatonka je velmi široký a zahrnuje téměř veškeré turistické a cestovní vybavení, které si dokážeme představit. Mezi milovníky trekkingu jsou velmi oblíbené spolehlivé batohy. Pomohou vám nést potřebné vybavení jak při několikatýdenní expedici, tak při krátkém výletu po jednodušších stezkách. Německá značka nabízí také širokou škálu drobnějšího vybavení. Mezi cestovateli jsou velmi oblíbené malé tašky a peněženky, které pomohou zabezpečit doklady a peníze během cesty. Mezi cestovní vybavení v nabídce značky Tatonka patří také stany. Jedná se o moderní konstrukce, které jsou vhodné jak pro trekking, tak pro prázdninové kempování. Mezi četnými kolekcemi najdete také outdoorové oblečení. Dámská a pánská produktová řada vám umožní vybrat si to správné oblečení do letních veder i zimních mrazů.

Turistické doplňky Tatonka si můžete zakoupit online na 8a.cz

V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů německé značky. Zaměřujeme se zejména na turistické a cestovní vybavení. Vysoce kvalitní trekingové, turistické, cestovní a dokonce i městské batohy zajišťují maximální pohodlí při používání a umožňují snadnou přepravu nejnutnějších věcí. Menší vybavení, jako jsou malé tašky a hygienické taštičky, se mohou pochlubit vysokou kvalitou zpracování a odolností. Prohlédněte si spolehlivé výrobky Tatonka online a zajistěte si pohodlné cestování, ať už jste kdekoli!