top

Termosky Salewa

Termosky Salewa jistě osloví všechny náročné uživatele. Dokonale kombinují moderní design s vysokými izolačními vlastnostmi. Jsou skvělé nejen v horách.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Termosky Salewa - vynikající kvalita provedení

Značka Salewa je výrobce outdoorového oblečení a vybavení známý po celém světě pro nejvyšší kvalitu zpracování. Jejich design, propracovaný do nejmenších detailů, je pro hory jako stvořený. Termosky Salewa jsou dokonalým doplňkem vaší výbavy. Díky nim můžete pít studenou vodu v horkém dni nebo horký čaj po zimním vrcholovém záchvatu. Kromě praktičnosti jsou však termosky Salewa také ekologickou volbou, protože modely této značky jsou recyklovatelné a neobsahují škodlivé sloučeniny BPA ani hliníku!

Moderní design s vynikajícími funkcemi

Termosky Salewa jsou modely, které jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky nerezové oceli 18/8 bude váš nový výrobek nejen odolný vůči korozi. Jeho vlastnosti chrání vnitřek termosky před ukládáním chutí a pachů. Nemusíte se tedy obávat skvrn od kávy nebo čaje, stačí teplá voda a trocha mycího prostředku, aby termoska zůstala jako nová. Vnější uzávěr slouží jako přídavný hrnek, který vám umožní vychutnat si nápoj v pohodlí. Uvnitř najdete další bezpečnostní prvek. Vnitřní uzávěr se jednoduše zaklapne, čímž se uvolní zámek, a obsah termosky lze volně přelít do hrnku. Díky tomu jsou termosky Salewa extrémně vzduchotěsné a můžeme je bezpečně přenášet v batohu. Modely jsou k dispozici v různých kapacitách, takže je snadné vybrat si produkt, který dokonale vyhovuje našim horským plánům a osobním preferencím.

Zakupte si termosku Salewa v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této ceněné outdoorové značky. Z trekingové hole Salewa až po pokročilé a ekologické termosky. Každý z nich bude vyroben pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Proto jsou termosky Salewa extrémně odolné a budou dobře fungovat během mnoha turistických sezón. Recyklovatelná konstrukce bez škodlivých látek bude skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dbát na životní prostředí.