top

Tašky Pacsafe

Tašky Pacsafe představují nejbezpečnější způsob přepravy vašich věcí. Podívejte se na pohodlné turistické a sportovní tašky a ochraňte své nejcennější věci před snadnou krádeží při každodenním používání i na výletech.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -10%
  Taška Pacsafe Go Crossbody - fresh mint
  Taška Pacsafe Go Crossbody - fresh mint
  včetně DPH 1739 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1837 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 1949 Kč (-10%)

  wish list

 2. -15%
  Taška Pacsafe X Vertical Crossbody - black
  Taška Pacsafe X Vertical Crossbody - black
  včetně DPH 2819 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3149 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 3339 Kč (-15%)

  wish list

 3. -20%
  Brašna proti krádeži Pacsafe Travelsafe X15 - black
  Brašna proti krádeži Pacsafe Travelsafe X15 - black
  včetně DPH 3769 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3419 Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 4729 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Sáčky Pacsafe - záruka kvality a maximální bezpečnosti

Značka Pacsafe je výrobce specializující se na výrobu produktů, které poskytují zavazadlům maximální bezpečnost. Mnoho proprietárních řešení nás chrání před krádeží mnoha způsoby. Sáčky Pacsafe nejsou v tomto případě výjimkou. Jejich minimalistický design navíc dobře funguje bez ohledu na to, co máte na sobě. Ledvinky Pacsafe se hodí jak na cesty, tak na každodenní použití.

Promyšlený a praktický design pro náročné

Sáčky Pacsafe nabízí široký sortiment výrobků. Každý z nich však spojuje vynikající kvalitu zpracování a promyšlený funkční design. V nabídce značky jsou malé tašky přes rameno a oblíbené ledvinky. Co však odlišuje výrobky Pacsafe od tisíců zdánlivě podobných designů? Bezpečnost. Značka navrhuje své tašky tak, aby byly pro zloděje skutečnou výzvou. Uvnitř jsou tkaniny a popruhy vyztuženy ocelovými lanky, která chrání tašku před pořezáním nožem nebo žiletkou. Přístup do interiéru lze často zablokovat dodatečným zabezpečením v podobě visacího zámku připevněného kompatibilními zámky. Sáčky Pacsafe také poskytují ochranu proti moderním metodám zlodějů. Díky speciální povrchové úpravě materiálu s technologií RFiD blokuje rádiové vlny. Výsledek? Naše doklady, které v poslední době uchovávají biometrické údaje a platební karty, nelze skenovat, což nás chrání před krádeží identity a peněz.

Podívejte se na tašky Pacsafe v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku produktů této ceněné značky. Od batohů na notebooky s ochranou proti krádeži až po malé lehké brašny, které dokonale ochrání naše drobné předměty před krádeží - včetně těch nejcennějších. Díky mimořádně vysoké kvalitě jsou výrobky lehké, odolné a bezpečné. Tlumený design je nenápadný a hodí se ke sportovnímu i běžnému oblečení.