top

Stoupací železa Dynafit

Haršajsny Dynafit přijdou na pomoc vždy, když těsnění přestanou poskytovat dostatečnou přilnavost. Pro bezpečný pohyb na strmých zledovatělých svazích jsou nezbytné nože na led.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Kukly Dynafit - moderní řešení pro náročné podmínky

Když začínáte své dobrodružství při seskoku padákem, jsou trasy, po kterých se vydáváte, snadné. S přibývajícími zkušenostmi mohou být místa, na která se vydáváte, stále nebezpečnější. V takovém případě se vyplatí přijmout další opatření proti měnícím se horským podmínkám. Brýle Dynafit jsou modely určené pro vázání Dynafit Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které se vyznačují lehkostí a mimořádně vysokou odolností. Výběrem jednoho z modelů uznávané značky Dynafit, saháte po nejkvalitnějším vybavení dostupném na trhu. Postroje jsou k dispozici v různých šířkách, takže je můžete snadno přizpůsobit svým lyžím.

Maximální lehkost a pevnost pro náročné

Dynafit sarrows jsou výrobky z lehkých kovových slitin. Díky tomu se vyznačují nízkou hmotností a zároveň pevností, která je nezbytná při činnosti v náročném horském terénu. Používáním postrojů si zajistíte lepší přilnavost, která umožňuje efektivnější pohyb v technickém a zledovatělém terénu. Montáž šátků je jednoduchá a zvládnete ji během chvilky. Dynafit Harrows jsou k dispozici v různých šířkách, takže je můžete snadno přizpůsobit svým prknům. Nezáleží tedy na tom, zda jezdíte na úzkých závodních lyžích, nebo na širokém modelu do hlubokého prašanu. Nože na led Dynafit jsou dokonalým doplňkem vaší lyžařské výbavy.

Podívejte se na postroje Dynafit v nabídce online obchodu s horskými potřebami 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz Najdete zde širokou nabídku produktů Dynafit spolehněte se na osvědčená a inovativní řešení společnosti, která vám umožní efektivní pohyb v horském terénu. Kombinace pokročilých vázání a postrojů Dynafit znamená, že můžete bezpečněji zvládnout i ty nejnáročnější úseky túry. Ultralehká konstrukce vás při výstupu nezatíží. Díky odolným materiálům vám nové postroje vydrží mnoho sezón intenzivního používání.