top

Slackline

Slackline je nová forma aktivity, jejímž průkopníkem se stali horolezci. Disciplína spočívá v chůzi a provádění triků na pásce, která je obvykle 2,5 až 3 cm široká.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Slackline Gibbon Slacklines Travelline Treewear Set

  wish list

 2. -28%
  Slackline Gibbon Slacklines Bananalama Treewear Set

  wish list

 3. -21%
  Slackline Gibbon Slacklines FunLine Treewear Set

  wish list

 4. -28%
  Slackline Gibbon Slacklines SurferLine Treewear Set

  wish list

 5. -21%
  Slackline Gibbon Slacklines Classic Line

  wish list

 6. -25%
  Slackline Gibbon Slacklines JibLine Treewear Set

  wish list

 7. -23%
  Gibbon Slacklines Treewear

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Co je slackline?

Slackline je jednou z novějších forem aktivit, které získávají na popularitě. Vymysleli ji horolezci, kteří původně chodili na lanech, jež později nahradily popruhy. V současné době se používají především popruhy o šířce přibližně 2,5, 3 cm. Pružnost slackline popruhu znamená, že chůze po něm vyžaduje zručnost a výbornou rovnováhu. Popruh musí být zavěšen mezi dvěma body, kterými jsou obvykle stromy nebo skály. Náš obchod nabízí nejznámější popruhy od Gibbon Slacklines, jednoho z průkopníků ve výrobě popruhů.

Typy popruhů na slackline

Popruhy na slackline se vyrábějí v různých délkách a šířkách a mohou se lišit i svou pružností. Sady pro začátečníky jsou velmi oblíbené. Slackline je skvělou formou relaxace a zároveň tréninku rovnováhy. Slackline nabízí zábavu pro dospělé i děti. Pokročilejší uživatelé se rychle začnou poohlížet po popruzích, aby mohli provádět své první triky. Umožňují vyšší skoky, ale jsou méně stabilní. V našem obchodě nabízíme slackline sety pro všechny úrovně zkušeností.

Vysoce kvalitní slackliny od společnosti Gibbon

Základem bezpečnosti je vybavení od renomovaných výrobců. Pro správnou funkci slackline musí být pevně napnutý. Správné vybavení zajistí, že se snadno rozloží a že popruh vydrží odpovídající zatížení. Slackliny značky Gibbon jsou vyrobeny ze špičkových materiálů. Použitá napínací zařízení umožňují správné napnutí popruhu mezi stromy nebo kameny.