top

Gibbon Slacklines

Gibbon Slacklines je kultovní značka mezi fanoušky pohybování se na laně. Právě díky ní si slackline lana získaly oblibu. Výrobce Gibbon Slacklines podporuje nové i zkušené uživatele.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
 1. -20%
  Slackline Gibbon Slacklines Classic Line Treewear Set

  wish list

 2. -20%
  Slackline Gibbon Slacklines Travelline Treewear Set

  wish list

 3. -25%
  Slackline Gibbon Slacklines Bananalama Treewear Set

  wish list

 4. -25%
  Slackline Gibbon Slacklines FlowLine Treewear Set

  wish list

 5. -19%
  Slackline Gibbon Slacklines FunLine Treewear Set

  wish list

 6. -25%
  Slackline Gibbon Slacklines SurferLine Treewear Set

  wish list

 7. -20%
  Slackline Gibbon Slacklines Classic Line

  wish list

 8. -20%
  Slackline Gibbon Slacklines JibLine Treewear Set

  wish list

 9. -21%
  Gibbon Slacklines Treewear

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Gibbon Slacklines

Odkud pochází slackline?

Nejdříve byly popruhové výstupy oblíbeným zpestřením pro lezce, kteří odpočívali v táboře nebo čekali na vhodné podmínky pro lezení. Potřebné vybavení a schopnost ho správně nastavit vyžadovaly zkušenosti, takže tato činnost byla téměř striktně omezena na skupinu lezců. Byla to mimo jiné značka Gibbon Slacklines, která zpřístupnila chůzi po popruhu a provádění evolucí všem. Naučit se slackline je dnes velmi snadné. Nejvyšší úroveň slackliningu zase představuje tým výrobce, který zahrnuje světoznámá jména tohoto sportu.

Slackline popruhy pro začátečníky, mírně pokročilé a experty Gibbon

Za mnoho let působení na trhu si značka vytvořila komplexní nabídku určenou pro lidi všech úrovní zkušeností. V katalogu Gibbon Slacklines najdete sadu pro začátečníky, která je ideální pro děti i jako prázdninová aktivita v parku nebo na zahradě. Popruh slackline použitý v takovém výrobku je širší a stabilnější, díky čemuž je učení rozhodně snazší. Sady pro pokročilejší uživatele se vyznačují menší šířkou. Slackline pro profesionály nabízí maximální odolnost a umožňuje provádět skoky a obtížné evoluce. Sady Gibbon Slacklines umožňují pohodlnou instalaci popruhu a jeho správné napnutí. Celý proces je velmi snadný díky přiloženým napínacím zařízením a systémům, které usnadňují správné napnutí lajny. Slacklining, který vznikl v horolezecké komunitě, je mezi lezci velmi oblíbený, postupně se však dostává do povědomí širší veřejnosti a stává se vynikající formou rekreace. Obchod 8a.cz nabízí špičkové popruhy Gibbon Slackline, které se vyznačují pohodlným používáním a vysokou spolehlivostí.