top

Roxa

Roxa je značka specializující se na navrhování a výrobu lehkých a spolehlivých lyžařských bot. V obchodě 8a.cz si můžete vybrat optimální boty pro skitouring, freeride a freeski. Lehké a spolehlivé skitourové boty Roxa vyrobené v Itálii nabízí maximální pohodlí při používání při výstupech a sjezdech.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Obchod Roxa – značky s tradicí

Stejně jako mnoho lyžařských značek pochází i Roxa z Itálie Tento výrobce se specializuje na vývoj a výrobu lyžařských bot. Jeho nabídka zahrnuje jak klasické sjezdové boty, tak výkonné skialpové, freeridové a freeski boty Jsou ideální pro všechny milovníky turistiky na dvou prknech i pro ty, kteří se vydávají mimo sjezdovky na strmých svazích a ve skiparcích. Díky zkušenostem získaným od roku 1980 se všechny výrobky vyznačují vysoce kvalitním zpracováním, ať už jsou určeny pro jakýkoli styl. Ačkoli první lyžařské boty Roxa byly vyvinuty v roce 2000, specialisté stojící za touto značkou vytvářeli modely pro přední výrobce lyží již mnoho let předtím. Proto přesně vědí, co je potřeba k vytvoření boty, která je pohodlná a zároveň poskytuje vynikající kontrolu nad lyžemi.

Konstrukce lyžařských bot Roxa znamená vysokou spolehlivost

Tato italská značka používá ve svých výrobcích pouze ty nejkvalitnější materiály, zatímco moderní technologická řešení zajišťují maximálně snadné používání. Skvěle zpracované skořepiny nabízejí optimální výkon bez ohledu na typ lyžování. Společnost Roxa byla průkopníkem v zavádění 3D modelů do svých návrhů. Byla to jedna z prvních značek, která použila 3D prototypy k dalšímu zdokonalení všech detailů. Značka vede v počtu nabízených modelů s konstrukcí Cabrio. Jedná se o moderní konstrukci skořepiny lyžařské boty, která se skládá ze tří prvků. Skládá se ze spodního pláště, horního pláště a jazyka. Díky této konstrukci nabízejí modely vysokou volnost pohybu a pohodlí při stoupání a dokonalou přilnavost při sjezdech. Roxa používá při výrobě svých skořepin nejmodernější materiály. Polymery jako Grilamid® nebo Desmopan 900® používají pouze přední lyžařské značky. Jsou známé svými vynikajícími vlastnostmi - nízkou hmotností, odolností proti deformaci a vynikající odolností vůči nízkým teplotám. Zároveň zůstávají dostatečně lehké, aby vás při výstupech nezatěžovaly. Pokročilé systémy přezek umožňují dokonalé přizpůsobení bot Roxa noze

Skialpové a freeridové boty v internetovém obchodě

Konstrukce určené pro freeride jsou modely, které se zaměřují na co nejefektivnější vyztužení nohy při zachování mírné hmotnosti. Použití více přezek než u skialpinistických bot umožňuje ještě přesnější lyžování na strmých svazích. Dokonalá podpora nohou je při zdolávání náročných svahů nezbytná. Zároveň byla plně zachována schopnost boty přepnout do režimu chůze, což vám umožní přístup do těžko přístupných míst pro panenské sjezdy na nově objevených svazích.

U skialpových bot Roxa je prioritou udržet co nejnižší hmotnost. Zde se počítá každý gram. Koneckonců, čím jsou lehčí, tím snadněji a rychleji se dostanete na vrchol. Každý ze skialpových modelů nabízí rychlou změnu z režimu chůze na režim sjezdu, díky čemuž jsou boty velmi pohodlné pro použití v širokém spektru terénu. Díky tomu jsou tyto boty ideální pro skialpinismus, když se vydáváte na delší trasy ve vysokohorském terénu. Díky tomu je ještě pohodlnější překonat četná stoupání a sjezdy za jeden den. Náš internetový obchod nabízí pestrou škálu skialpových bot od italského výrobce Roxa. Obchod 8a.cz jsou ideální lyžařské boty pro skialpy a freeride Ať už dáváte přednost sjezdovému lyžování, nebo raději zdoláváte nové vrcholy s lyžemi připevněnými na nohou, v kolekci italské značky jistě najdete ten správný model.