top

Série Fjallraven Kanken

Řada Fjällräven Kanken je pokračováním myšlenky světoznámých batohů. Podívejte se na funkční tašky přes rameno a k pasu, peněženky a brašny Kanken ze stejných odolných materiálů.
160
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 160

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 160

na stránce

Liščí logo je nyní v povědomí mnoha lidí téměř samostatnou značkou. Výrobky Fjällräven Kånken dobyly svět. Vše začalo fenomenálními batohy, které byly navrženy koncem 80. let 20. století. Jednoduchý design, spolehlivé materiály a maximální funkčnost jsou to, co jim zajistilo celosvětový úspěch. Dnes mají kultovní status mezi všemi aktivními lidmi, milovníky cestování a mladými lidmi. Dnes je Fjällräven Kanken celá rodina výrobků zahrnující tašky přes rameno, sáčky, peněženky a mnoho dalších doplňků. Všechny mají několik společných rysů: ikonický design a vysoce kvalitní materiály. Výrobky Fjällräven Kånken jsou ideální pro každodenní aktivity ve městě i pro jednodušší výlety.

Fjällräven Kånken - vítejte v rodině!

Pokud hledáte svůj vlastní spolehlivý a na vše připravený batoh Kanken, pak vězte, že jste na správném místě. Uvolněte se a vybírejte beze spěchu. Nezapomeňte však, že Kanken vás bude provázet po mnoho let bez ohledu na barvu, velikost nebo verzi, pro kterou se rozhodnete. Začněte hledat a vítejte v rodině Kånken!

Sáčky Fjällräven Kånken

Líbí se vám design této švédské značky? Líbí se vám materiály, vzory a ekologické poselství značky, ale nechcete nosit zavazadla stále na zádech? Pak je Fjällräven Kanken - Totepack ideálním řešením. Pancéřované, stylově sladěné s celou kolekcí, všestranné a mimořádně funkční. V případě potřeby si ji můžete přehodit přes rameno nebo dokonce na záda. Velmi pevný materiál je ideální pro každodenní použití. Chystáte se na nákupy, potřebujete si vzít notebook nebo potřebujete další místo na knihy či dokumenty? Batoh Kanken je pro všechny tyto role ideální. Díky různým barevným variantám si každý milovník aktivního životního stylu snadno vybere tu nejlepší.

Sáčky a ledvinky Kanken

Pokud nepotřebujete tolik místa v zavazadle, bederní nebo ramenní kapsa Kanken vás jistě potěší. Je ideální pro krátké cesty i každodenní použití. Když je váš chytrý telefon příliš velký na to, aby se vám vešel do kapsy, a vy potřebujete schovat několik dalších věcí, například svazek klíčů, svačinu a další drobnosti, je funkční pouzdro Fjällräven Kanken ideální volbou. Zapněte si ho v pase a zapomeňte, že máte nějaké další zavazadlo. Mnoho cestovatelů a turistů, kteří potřebují rychlý přístup k pasům, rezervacím, letenkám a dalším drobným předmětům, již objevilo praktičnost brašny na bederním pásu. Je to ale také skvělé řešení pro každodenní použití. Batohy Fjällräven Kanken jsou vyrobeny ze skvěle vypadajících a extrémně odolných materiálů, které snadno vydrží každodenní používání.

Kanken - peněženky a doplňky

K ikonické řadě patří také celá řada užitečného příslušenství, které doplní výbavu všech milovníků vysoké kvality. Praktická peněženka Kanken na kreditní karty se hlásí k modernosti, ale design vychází z outdoorového ducha značky a roku 1978. Odolný materiál a nadčasové logo lišky jsou stálými prvky všech doplňků. Pokaždé, když peněženku Fjällräven Kanken vezmete do ruky, připomene vám ty nejlepší okamžiky v divočině. Kolekce Kanken zahrnuje také pouzdra na tablety, klíčenky a mnoho dalších praktických doplňků.