top

Salewa Mountain Trainer

SALEWA Mountain Trainer je obuv vyrobená s láskou k horám. Špičkový model Salewa MTN Trainer je ideální na kamenité a skalnaté stezky a nabízí jedinečnou přilnavost.
Zobrazení Mřížka Seznam

37 výrobky

na stránce
  1. -15%
    Boty Salewa Mountain Trainer Lite - ombre blue/carrot

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

37 výrobky

na stránce
Vymazat

Trenažér Salewa Mountain Trainer určený do hor

Salewa Boty Mountain Trainer byly vytvořeny pro efektivní a pohodlné zdolávání horských tras. Dokonale kombinují vlastnosti přístupové a trekové obuvi a dobře fungují jak v náročném terénu, tak na lehčích stezkách. Řada Salewa Mtn Trainer zahrnuje pánské i dámské boty. Nižší modely jsou ideální pro rychlejší túry, kdy potřebujete nést menší váhu. Vyšší boty jsou naopak vhodnější pro delší túry s o něco větším Batoh Salewa, který nabízí vyšší stabilitu v terénu. Četné technologie použité v botách zaručují vysokou úroveň pohodlí. Speciální systém 3F drží patu dokonale na místě, zabraňuje prokluzování, zvyšuje stabilitu a minimalizuje riziko odřenin. Zdokonalená podrážka Vibram zajišťuje maximální přilnavost v náročném horském terénu. Díky nízkému vázání bota perfektně padne na každou nohu.

Nízká? Vysoký? S membránou GTX nebo bez ní?

Ačkoli kolekce Salewa MTN Trainer vychází z běžných konstrukčních řešení, zahrnuje několik různých variant obuvi. Klasické modely z přírodní kůže jsou ideální pro teplejší část roku. Vyznačují se vysokou odolností a velmi dobrou prodyšností. To je důležité při vyšších teplotách. Pokud na stezce očekáváte mokré podmínky, je bota Salewa Mountain Trainer GTX nenahraditelná. Tato obuv je vybavena membránou GORE-TEX®, která je ideální pro přechodná roční období a poskytuje vynikající ochranu před deštěm a blátem. MTN Trainer s membránou se dodává ve verzi s polobotkou a také ve vyšší verzi, která ještě lépe stabilizuje kotník. Pro milovníky klasických řešení je tu speciální model L-Leather. Je vyrobena z kůže a má koženou podšívku. Díky tomu nabízí bezkonkurenční pohodlí na stezce. Boty Salewa Mountain Trainer pro muže a ženy jsou samozřejmě k dispozici ve všech kolekcích. Díky tomu si mohou horští turisté i turistky užívat vysoké úrovně pohodlí a maximální přilnavosti v rozmanitém terénu.

Nejnovější kolekce horských trenažérů Salewa v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete kompletní výběr obuvi z kolekce Mountain Trainer. Zde najdete nejnovější modely. Široký výběr barev a typů umožní každému snadno najít model, který nejlépe vyhovuje jeho činnosti a vkusu. Zkontrolujte boty Salewa, které na horských stezkách ocenily tisíce lidí.