top

Rukavice The North Face

Rukavice The North Face® poskytují spolehlivou ochranu před chladem za všech podmínek. Nabídka zahrnuje nejteplejší expediční rukavice, spolehlivé lyžařské rukavice a lehké modely pro běžecké i každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Vymazat

Rukavice The North Face do každého počasí

Rychle mrznoucí ruce jsou problémem při mnoha činnostech v chladném počasí. S párem rukavic The North Face přizpůsobených vaší aktivitě si poradíte s nízkými teplotami i v těch nejchladnějších podmínkách. Tenčí modely jsou ideální pro přechodná období. The North Face se specializuje na oblečení a vybavení do hor, ale mnoho modelů je určeno i pro každodenní použití. Jsou vyrobeny z ultralehkých materiálů, takže se snadno vejdou do kapsy, a jejich tepelné vlastnosti znamenají, že vám ruce při cestě do práce nebo do školy příliš rychle neprochladnou.

Rukavice North Face pro každodenní použití

Všestranné fleecové a softshellové rukavice jsou jednou z nejoblíbenějších řad rukavic amerického výrobce. Jsou připraveny pro časté používání a vyznačují se potřebnou odolností a pohodlím při používání. Většina modelů je vybavena technologií Etip, která uživateli umožňuje ovládat dotykové obrazovky bez nutnosti natahování rukavic. Toto řešení vám umožní pohodlně přijímat hovory, fotografovat nebo ovládat navigaci GPS, aniž byste vystavovali ruce chladu. Lehké rukavice The North Face se často používají při každodenních pracích, ale i při turistice a trekingu. Jsou ideální pro turisty, kteří hledají lehké a funkční rukavice.

Funkční softshellové modely

Další skupinou rukavic jsou modely vyrobené ze softshellových materiálů. Díky svým vlastnostem poskytují vynikající ochranu před větrem, který může rychle prochladnout ruce. Jsou ideální volbou všude tam, kde se pohybujete o něco rychleji. Softshellové rukavice The North Face jsou oblíbené u skialpinistů a milovníků hor, kteří potřebují spolehlivou ochranu před proměnlivým počasím. Mnoho modelů není vybaveno dodatečnou izolací, která by zajišťovala výjimečnou úroveň prodyšnosti.

The North Face expediční a lyžařské rukavice

Nejteplejšími rukavicemi v nabídce americké značky jsou bezesporu modely určené pro vysokohorské expedice. Použití velkého množství izolace a odolných vnějších materiálů umožňuje jejich použití na nejvyšších vrcholech světa. Tyto specializované rukavice od společnosti The North Face se používají v nejprudším větru a při extrémně nízkých teplotách. O něco méně izolované jsou klasické lyžařské rukavice od The North Face Tyto modely jsou určeny pro všechny lyžařské nadšence a nabízejí výjimečné pohodlí při pohybu na sjezdovkách. Speciální tvar umožňuje pohodlné držení tyče a použité materiály zajišťují zvýšenou odolnost v případě pádu. Různé střihy sahají od pětiprstých rukavic až po palčáky pro ještě větší tepelný komfort. Rukavice North Face perfektně padnou na ruku K tomu slouží suchý zip a žebrované lemy se zarážkami, které usnadňují manipulaci po nasazení rukavic.

Lehké běžecké modely

Běžecký trénink v zimě vyžaduje nejen pevnou vůli, ale také správně zvolené vybavení a oblečení. Aby vyšla vstříc rostoucímu počtu běžců, kteří svou aktivitu provozují i v zimě, připravuje americká značka ve své kolekci The North Face rukavice pro běžce Obvykle se jedná o velmi lehké modely, které dokonale kombinují základní ochranu proti chladu s maximální prodyšností. Odvedou skvělou práci nejen při zimních bězích, ale i v chladnějších jarních a podzimních dnech.

Rukavice The North Face v obchodě 8a.cz

TNF je legendární značka. Rukavice, které vyrábí, se rovněž vyznačují dokonalým zpracováním a vynikající nositelností. Ideální pro lyžaře, horolezce, trekaře, běžce a ty, kteří hledají pohodlné rukavice pro každodenní použití. Podívejte se na rukavice The North Face - modely, které se dokonale hodí pro lidi, kteří nepřestávají přijímat nové výzvy.