top

Lyžařské rukavice The North Face

Lyžařské rukavice The North Face ® jsou technické modely, které si získaly jak lyžaře, tak snowboardisty. Teplé, pohodlné na nošení a především nepromokavé rukavice na zimu.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -40%
  Dámské rukavice The North Face Montana Luxe FUTURELIGHT - black
  Dámské rukavice The North Face Montana Luxe FUTURELIGHT - black
  včetně DPH 1529 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1589 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 2590 Kč (-40%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské rukavice The North Face - perfektní volba

Americký výrobce The North Face je jednou z nejznámějších outdoorových značek na světě. Díky desítkám let zkušeností v kombinaci se špičkovou kvalitou zpracování si její výrobky vybírají nejen milovníci turistiky a zimních sportů, ale i profesionální sportovci. Lyžařské rukavice The North Face nejsou výjimkou. Odolné materiály v kombinaci s moderními technologiemi umožňují rukavice The North Face jsou skvělou volbou pro lyžování i snowboarding. Společnost se rovněž zavázala k ekologické udržitelnosti. Použité izolace i vnější tkaniny jsou často vyrobeny z recyklovaných syntetických materiálů. Díky tomu jsou lyžařské rukavice od tohoto výrobce nejen velmi univerzální, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Plná ochrana díky technologii FUTURELIGHT™

Lyžařské rukavice The North Face jsou vybaveny řadou patentovaných technologií amerického výrobce. Izolaci tvoří osvědčený syntetický materiál Heatseeker™, který dokonale izoluje od chladu. Je také odolný vůči vlhkosti a na rozdíl od prachového peří neztrácí při kontaktu s ní své vlastnosti! Nejdůležitějším řešením je však membrána FUTURELIGHT™ vynikající kvality. Ta je vytvořena pomocí inovativní technologie nanovláken, díky níž poskytuje nejen dokonalou ochranu před mokrem, ale také zajišťuje vynikající prodyšnost. Díky tomu si naše ruce udržují optimální teplotu, pocit sucha a ochranu před srážkami. Lyžařské rukavice The North Face jsou také moderním řešením, které zvyšuje naše pohodlí. To znamená, že si nemusíte sundávat rukavice, když potřebujete používat smartphone, protože speciální úprava prstů Etip™ umožňuje ovládat dotykové obrazovky.

Lyžařské rukavice The North Face v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr lyžařských rukavic této americké značky. Tyto rukavice jsou díky svému kvalitnímu zpracování ideální pro lyžování a snowboarding za každého počasí. Každý si najde produkt podle svých preferencí a velikosti ruky! Výběrem jednoho z modelů si vybíráte ekologický výrobek nejvyšší kvality a mimořádné funkčnosti. Díky špičkovému zpracování vám rukavice budou dobře sloužit po mnoho lyžařských sezón!