top

Rukavice Helly Hansen

Rukavice Helly Hansen poskytují vynikající ochranu proti chladu. Řada zahrnuje sportovní rukavice i rukavice pro každodenní použití. Dámské a pánské rukavice Helly Hansen jsou dobrou volbou pro chladnější část roku.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Rukavice Helly Hansen jsou ideální volbou do krutých mrazů

Zima je obdobím, kdy venkovním aktivitám musí předcházet vhodná příprava. Zvolené oblečení musí zajistit správnou prodyšnost a izolaci proti chladu. Proto se vyplatí sáhnout po osvědčených produktech nejlepších výrobců. Společnost Helly Hansen je jednou z prvních outdoorových značek na světě s více než 100 lety zkušeností. Rukavice Helly Hansen jsou proto propracované do nejmenších detailů. Moderní technologie jsou kombinovány s vysoce kvalitními materiály. Výsledkem jsou nekompromisní výrobky, které jsou vhodné pro širokou škálu činností. Značka nabízí také funkční lyžařské rukavice Helly Hansen, které lze použít i pro treking v extrémně nízkých teplotách.

Moderní membránová technologie je klíčem k pohodlí

Rukavice Helly Hansen udržují naše ruce v teple několika způsoby. Především jsou izolovány syntetickými roztoky od renomovaných dodavatelů, jako je 3M™. Izolace odolná proti vlhkosti skvěle izoluje ruce před chladem, chrání je před prochladnutím a v extrémních případech i před omrzlinami. Rukavice jsou vyrobeny z lehkých syntetických materiálů s vysokou odolností. U některých modelů je v oblasti rukojeti použita kozí kůže, která zajišťuje pevný úchop například trekových holí. Rukavice Helly Hansen mají také vlastní nepromokavé membrány Ty zajišťují, že rukavice nejen hřejí, ale také zůstávají v suchu bez ohledu na naše aktivity. Tento typ membrány také poskytuje zvýšenou ochranu proti mrazivým poryvům větru.

Podívejte se na rukavice Helly Hansen v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz v našem internetovém obchodě najdete mnoho modelů rukavic a palčáků této renomované značky. Nejvyšší kvalita zpracování vám zaručí, že si je užijete bez ohledu na povětrnostní podmínky. Chlad, vítr a sníh nezpůsobí, že vaše ruce ztratí optimální teplotu. Rukavice Helly Hansen se vyrábějí v široké škále velikostí, takže padnou mužům i ženám. Každý si tak může v portfoliu značky najít model, který splňuje jeho náročné požadavky.