top

Lyžařské rukavice Helly Hansen

Lyžařské rukavice Helly Hansen vám při lyžování zajistí vysokou úroveň pohodlí. Chrání ruce před chladem a na sněhu příliš rychle nepromoknou. Nabízíme pánské a dámské rukavice Helly Hansen pro sjezdové lyžování.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské rukavice Helly Hansen - maximální pohodlí

Vhodné lyžařské oblečení je pro naše pohodlí nesmírně důležité. Musí nám poskytnout nejen ochranu před chladem, ale také dobrou prodyšnost. U lyžařských rukavic tomu není jinak. Jejich konstrukce musí být robustní a funkční. Lyžařské rukavice Helly Hansen jsou vyrobeny z široké škály syntetických materiálů a vysoce kvalitní kůže. Pozornost věnovaná detailům umožňuje Helly Hansen nám zaručují nekompromisní ochranu před všemi povětrnostními podmínkami.

Nezvýšená ochrana proti chlazení rukou

Lyžařské rukavice Helly Hansen používají ve své konstrukci patentovanou membránu HELLY TECH® Je navržen tak, aby chránil ruce před ztrátou příjemné teploty. Jak? Membrána díky své mikroporézní konstrukci účinně blokuje vodu v kapalném skupenství a zároveň umožňuje její průchod v plynném skupenství. Díky tomu nám membrána poskytuje nepromokavé a vysoce prodyšné vlastnosti. Naše ruce zůstávají suché a teplé. Membrána také pomáhá blokovat chladivý účinek větru. Lyžařské rukavice Helly Hansen používají inovativní syntetický izolační materiál 3M™ Thinsulate™ Featherless Insulation Ty dokonale izolují od chladu a jsou odolné proti vlhkosti. Na rozdíl od přírodního prachového peří proto neztrácejí své izolační vlastnosti, pokud se dostanou do kontaktu s vodou.

Podívejte se na lyžařské rukavice Helly Hansen v internetovém obchodě 8a.cz

Lyžařské rukavice této značky jsou natolik univerzální, že jsou vhodné i pro další outdoorové aktivity. Náš obchod nabízí široký sortiment výrobků Helly Hansen. Dlouholeté zkušenosti výrobce s výrobou špičkového outdoorového oblečení a obuvi se promítají do vynikající použitelnosti jednotlivých modelů. Pokud hledáte další oblečení na lyžování, stojí za to podívat se na lyžařské bundy Helly Hansen, které využívají stejnou membránovou technologii jako pokročilé lyžařské rukavice.