top

Rukavice Helikon-Tex

Rukavice Helikon-Tex jsou návrhem pro milovníky survivalu, bushcraftu a prodlouženého lesnictví. Odolné modely v maskovacích barvách jsou ideální pro přípravu přístřešku a pro použití při nižších teplotách. Řada zahrnuje pohodlné rukavice Helikon-Tex, které jsou ideálním doplňkem oblečení pro chladnější část roku.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Rukavice Helikon-Tex - taktické a zateplené modely

Polská značka Helikon-Tex je výrobcem taktického oblečení a doplňků, které jsou ideální i pro bushcraft a turistiku. Její nabídka zahrnuje jak teplé rukavice pro podzim a zimu, tak celoroční taktické rukavice. Bez ohledu na to, který model si vyberete, jsou rukavice Helikon-Tex výrobky nejvyšší kvality. Společnost v nich používá pouze vysoce kvalitní látky a odolnou přírodní kůži. Značka navíc sáhla po ekologických řešeních. Syntetická vlákna používaná při výrobě rukavic pocházejí z recyklovaných materiálů Díky tomuto Helikon-Tex může snížit uhlíkovou stopu svého výrobního procesu.

Vysoká kvalita zpracování je klíčem k praktičnosti a pohodlí

Rukavice Helikon-Tex jsou vyrobeny pouze z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Taktické rukavice jsou vyrobeny z prodyšné syntetické tkaniny, která zajišťuje prodyšnost potřebnou pro činnost ve vyšších teplotách. Části rukojeti a konečky prstů jsou vyrobeny z přírodní kůže s velmi vysokou odolností. Manžety lze nastavit pomocí suchého zipu, což usnadňuje přizpůsobení rukavic našim rukám. Rukavice Helikon-Tex jsou nejen taktické, ale také zateplené modely Jsou vyrobeny ze syntetického úpletu. Vyznačuje se vysokou odolností, rychleschnoucími vlastnostmi a dokonale padne do ruky. Rukavice velmi dobře izolují od chladu a jsou ideální pro nošení bez ohledu na to, jakou aktivitu provozujete. Můžete je použít na podzim i v zimě.

Rukavice Helikon-Tex v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou škálu výrobků této polské značky, od rukavic po funkční batohy Helikon-Tex Každý z výrobků našeho domácího výrobce je vyroben s důrazem na nejmenší detaily. Díky tomu jsou nejen funkční, ale také pevné a mimořádně odolné. Rukavice Helikon-Tex jsou vhodné pro muže i ženy. Široká škála velikostí vám pomůže dokonale přizpůsobit nové rukavice velikosti vašich rukou.