top

Pomoca

Pomoca je švýcarská značka spojená s lyžařskou turistikou. Vyrábí moderní stoupací pásy a další příslušenství pro skitouring. Potřebné vybavení pro skitourové lyžaře zakoupíte na 8a.cz.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -18%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb FREE 2.0 - 123 mm

  wish list

 2. -18%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 120 mm

  wish list

 3. -18%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 110 mm

  wish list

 4. -18%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 100 mm

  wish list

 5. -18%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 130 mm

  wish list

 6. -25%
  Páska Pomoca Protective Sheet 135mm

  wish list

 7. -42%
  Háčky pro stoupací pásy Pomoca Fat Lock

  wish list

 8. -4%
  Háček Pomoca Stretcher For Click Lock

  wish list

 9. -14%
  Vosk Pomoca Liquid Wax 150 ml

  wish list

 10. -16%
  Náhradní stoupací pás Pomoca Spare Skin

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Příslušenství pro skialpové lyže Pomoca

Výrobce nabízí celou řadu typů stoupacích pásů, a to pro lyžařské turisty, tak pro závodníky, kterým jde pouze o rychlost. Skialpové stoupací pásy Pomoca jsou vysoce spolehlivé a odolné, takže jsou ideální pro časté výlety do hor. Konkurenční modely jsou lehké a nabízejí maximální rychlost při stoupání. Nabídka zahrnuje jak tradiční lepicí stoupací pásy, tak moderní adhezní stoupací pásy. Švýcarský původ společnosti Pomoca je zárukou špičkové kvality výrobků, které nezklamou ani v náročném terénu. Stále nové receptury lepidel a systémy montáže lyží zajišťují fantastické výkonnostní vlastnosti. Nejnovější a klasická řešení od společnosti Pomoca - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů.

Mazání na skialpové stoupací pásy a další příslušenství od firmy Pomoca

Nabídka této švýcarské značky nekončí pouze u skialpových stoupacích pásů Výrobce poskytuje celou řadu příslušenství. Příslušenství, které vám pomůže udržet vaše stoupací pasy v co nejlepším stavu během každého výletu. Speciální maziva od společnosti Pomoca zvýší jejich klouzavost a umožní vám zvýšit rychlost stoupání. Dobře je také chrání před vlhkostí a zabraňují ulpívání a hromadění sněhu a ledu pod lyžemi. K dispozici jsou také lepidla, která umožňují vyměnit dlouho používaná pásy, které jsou již silně znečištěné. Samozřejmostí jsou také upevňovací prvky pro bezpečné připevnění pásů k lyžím.