top

Poloautomatické mačky Grivel

Poloautomatické mačky Grivel skvěle fungují s kompatibilní horskou obuví. Zdokonalená poloautomatika nabízí pevné spojení s botou a umožňuje zvládnout i prudší svahy.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -10%
  Poloautomatické mačky Grivel G14 New-Matic EVO
  Poloautomatické mačky Grivel G14 New-Matic EVO
  včetně DPH 4979 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4149 Kč (+21%)
  Doporučená cena výrobce 5591 Kč (-10%)

  wish list

 2. -10%
  Poloautomatické mačky Grivel G12 New-Matic EVO
  Poloautomatické mačky Grivel G12 New-Matic EVO
  včetně DPH 3739 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3329 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 4199 Kč (-10%)

  wish list

 3. -10%
  Poloautomatické mačky Grivel Air Tech New-Matic EVO
  Poloautomatické mačky Grivel Air Tech New-Matic EVO
  včetně DPH 3249 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2739 Kč (+19%)
  Doporučená cena výrobce 3648 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Poloautomatické mačky Grivel - volba těch nejnáročnějších

Když se naše vášeň pro hory rozvine a začneme se do nich vydávat nejen v létě, je čas vybrat si správné vybavení. Po nákupu vysokohorských bot budou další věcí na našem seznamu určitě mačky. Při výběru modelu pro sebe se vyplatí vsadit pouze na osvědčené výrobce a moderní řešení. Grivel poloautomatické mačky jsou výrobky nejvyšší kvality. Konstrukce kombinující přední koš a nastavitelný podpatek dobře spolupracují s obuví vybavenou speciální vložkou do podpatku. Značka Grivel je téměř synonymem nekompromisní kvality a propracovanosti do nejmenšího detailu. Ne nadarmo mačky Grivel si vybírají ti nejnáročnější uživatelé po celém světě. Klasické žluté a černé provedení již získalo kultovní status!

Vyvinutá konstrukce pro stabilitu a trakci

Poloautomatické mačky Grivel jsou modely připravené pro použití s pokročilou vysokohorskou obuví. Jejich konstrukce umožňuje pohodlné a intuitivní nasazování maček. Použité materiály jsou vždy z horní police. Díky tomu jsou mačky nejen odolné, ale také dostatečně lehké. Většina modelů je vyrobena z oceli. Agresivně tvarované zuby pronikají sněhem a ledem a zajišťují stabilitu a trakci za všech podmínek. Poloautomatické mačky Grivel vytvoří s vašimi botami téměř jednotný celek. Aktivní protisněhové vložky díky svému tvaru vytlačují sníh z oblasti chodidla. To má pozitivní vliv na naši bezpečnost. Délku maček lze rychle nastavit, díky čemuž se dokonale přizpůsobí naší obuvi. V nabídce značky najdete mačky pro různé účely, které se hodí jak pro zimní traverzování, tak pro horolezectví.

Koupit poloautomatické mačky Grivel v online obchodě s horskými potřebami 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr maček od této vysoce ceněné a mimořádně zkušené značky. Od klecových řešení až po specializované poloautomaty a automaty. Výběr správného modelu vám umožní efektivní pohyb v každém terénu. Nejvyšší kvalita zpracování zaručuje, že vám nové poloautomatické mačky Grivel budou sloužit opravdu dlouho.