top

Perovy spacák Małachowski 400 Super Ultralight XL - white

26 972 Kč
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 25 724 Kč
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Spací pytel Malachowski 400 Super Ultralight XL se osvědčí při vícedenních lehkých túrách, kdy je pro vás důležitá hmotnost vybavení, ale zároveň chcete pohodlně prospat celou noc. Tepelný komfort vám v tomto modelu zajistí výplň z husího peří nejvyšší kvality.

Spací pytel Malachowski 400 Super Ultralight XL je vyroben z ultralehké nepropustné tkaniny Toray OSAKA 16 g/m2 5D x 5D. Tkanina se vyznačuje bílou barvou, protože se jedná o nejsvětlejší variantu po barvení. Celek je dále podpořen vodoodpudivou úpravou DWR, která zpomaluje nasákavost tkaniny.

Spací pytel Małachowski 400 Super Ultralight XL se vyznačuje nejkvalitnější přírodní náplní, která je vyrobena z polského bílého husího peří Animex XXL Pure Down. Peří v tomto modelu má pružnost až 1000 cuin. Animex XXL Pure Down pochází z volně chovaných hus, které se chovají podle nejpřísnějších pravidel, díky čemuž je dosaženo vysoké kvality peří. Vysoká kvalita výplně je dána také metodou ručního výběru, která spočívá v ručním oddělování prachového peří od peří. Tento postup je časově náročný, ale zároveň je nejpřesnější a umožňuje zachytit a oddělit i ta nejmenší pírka. Díky ručnímu výběru lze dosáhnout výsledků s téměř 99 procenty obsahu. Navíc se při ručním výběru z prachového peří odstraní drobné peří, takže výplň je šetrná k látce. Vysoká kvalita výplně Animex XXL Pure Down je potvrzena externími testy v nezávislých testovacích centrech, jako je IDFL nebo QTEC v Japonsku.

Spací pytel Malachowski 400 Super Ultralight XL poskytuje velmi dobrý tepelný komfort a navíc se velmi dobře stlačuje, takže při sbalení zabírá málo místa a vyniká extrémně nízkou hmotností. Přírodní izolace je umístěna ve speciálně navržených obvodových komorách ve tvaru písmene H, což dále snižuje hmotnost modelu. Výrobek společnosti Małachowski využívá konstrukci se skrytými švy.

Spací pytel Małachowski 400 Super Ultralight XL má tvar mumie, který minimalizuje tepelné ztráty během spánku, protože je optimálně přizpůsoben tělu. Model má nastavitelnou kapuci se stahovacími šňůrkami, která umožňuje chránit hlavu před chladem. Spací pytel má termální límec a také termální pásek - obě řešení zabrání úniku tepla zevnitř. Model polské značky Małachowski se rozepíná dvojitým zipem YKK #3, přičemž zip v horní části je zajištěn suchým zipem. Spolu s modelem obdržíte dvě tašky - kompresní pro přepravu a větší pro skladování. Důležité je, že kompresní pytel se vyznačuje extrémně nízkou hmotností, která je dána jeho výrobou z kompozitní tkaniny Dyneema® UHMWPE o hmotnosti 12 g/m2.

Spací pytel Malachowski 400 Super Ultralight XL - klíčové vlastnosti:

 • Spací pytel má tvar mumie;
 • Model byl vyroben z nepromokavé tkaniny Toray OSAKA 16 g/m2 5D x 5D;
 • Bílá barva, která je při barvení nejsvětlejší;
 • Tkanina má vodoodpudivou úpravu DWR, která zpomaluje promáčení;
 • V modelu je použito polské husí peří nejvyšší kvality Animex XXL Pure Down;
 • Peří má odolnost až 1000 cuin;
 • Náplň je téměř ze 100 % ručně tříděné peří z polských hus;
 • Náplň je v obvodových komorách ve tvaru písmene H, což minimalizuje hmotnost modelu;
 • Komorová konstrukce s krytým prošíváním;
 • Kapuce nastavitelná pomocí stahovací šňůrky;
 • Model se rozepíná pomocí zipu YKK #3 se dvěma jezdci;
 • Zip v horní části zajištěný suchým zipem;
 • Tepelný límec omezující únik tepla;
 • Zateplovací pásek podél zipu;
 • Obsahuje ultralehký kompresní vak z kompozitní tkaniny Dyneema® UHMWPE 12 g/m2;
 • Model se dodává také s úložnou taškou;
 • Spací pytel ušitý v Polsku;
 • Řada Super Ultralight je evolucí řady Ultralight;
 • Komfortní teplota: -1°C;
 • Teplotní limit: -7°C;
 • Extrémní teplota: -25 °C.
Technologie
DWR Durable Water Repellent

Durable Water Repellent (DWR)
Durable Water Repellent (DWR) je úprava, která dodává vnější vrstvě tkaniny vodoodpudivé vlastnosti. V podmínkách vysoké vlhkosti nebo slabých srážek chrání povrchová úprava DWR tkaninu před rychlým promočením tím, že odolává molekulám vody. To zajišťuje nižší hmotnost materiálu a lepší izolační vlastnosti proti chladu.

YKK®

YKK®
Přibližně polovinu světových zipů vyrábí japonská společnost YKK. Obrovské zkušenosti se promítají do ochoty většiny velkých oděvních společností spolupracovat s YKK. Zipy YKK® se totiž osvědčily v tisících aplikací. Tři písmena na zipu jednoduše označují jeho nejvyšší kvalitu.

Animex XXL Pure Down

Animex XXL Pure Down
Jedná se o nejkvalitnější prachové peří pocházející z volně chovaných hus, které se chová podle nejpřísnějších pravidel, aby bylo dosaženo vysoké kvality peří. Animex XXL Pure Down pochází z podbřišku a boků husy, protože zde se nachází nejkvalitnější peří. Vysoká kvalita puchýřů je dána také metodou ručního výběru. Spočívá v ručním oddělování prachového peří od peří. Je to časově náročný proces, ale zároveň je nejpřesnější a umožňuje zachytit a oddělit i ta nejmenší pírka, která by byla při strojovém zpracování přehlédnuta. Díky ručnímu výběru je dosaženo výsledků až téměř 99 % obsahu. Vysoká kvalita prachového peří se přirozeně promítá do lepší tepelné izolace. Při ručním výběru se navíc z peří odstraní drobné peří, takže výplň je šetrná k látce, protože nedochází k jejímu pronikání. Vysoká kvalita výplně Animex XXL Pure Down je potvrzena externími testy v nezávislých testovacích centrech, jako je IDFL nebo QTEC v Japonsku.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku WG-0462
Pohlaví Unisex
Akcja Mountain Shopping
Outlet Ne
Druh prachového peří Husí prachové peří
Pružnost 1000
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec V
Termolišta V
Teplotní rozsah -1°C/-7°C/-25°C
Výplň 100% husí peří Animex XXL PURE Down ~ 1000 cuin
Hmotnost výplně ~ 460 g
Celková hmotnost ~ 644 g
Základní technologie Animex XXL Pure Down, Durable Water Repellent (DWR), YKK®
DWR Durable Water Repellent Ano
YKK® Ano
Vnější materiál Toray OSAKA 16 g/m2 5D x 5D
Rozměry Inside: ~ 212 x 80 cm
Animex XXL Pure Down Ano
Využití Treking
Péče a údržba
Výplň z přírodního prachového peří
Na začátku používání je zcela přirozené, že přírodní peří proniká mezerami ve švech. Intenzita tohoto procesu závisí na vnějších faktorech, zejména na materiálech, které přicházejí do přímého kontaktu s peřím. Tření o jiný prvek oděvu (zejména vlněný), batoh nebo dokonce autosedačku může způsobit větší elektrizaci výrobku a uvolňování volného peří. Množství výplně, které může tímto způsobem uniknout, je sice okem viditelné, ale ve skutečnosti tvoří zanedbatelné procento výplně a nijak neovlivňuje izolační vlastnosti výrobku. Nezapomeňte také, že výplň tvoří prachové peří i obyčejné peří – a právě to nejčastěji proniká přímo skrz materiál. Nikdy se ho nepokoušejte vytáhnout. Nejlepším řešením je vtáhnout peří prsty zpět do oděvu.

Małachowski 400 Super Ultralight XL - Hodnocení zákazníků

0.0