top

Peněženky Osprey

Peněženky Osprey jsou modely, které osloví všechny milovníky cestování a turistických doplňků. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a vybaveny mnoha praktickými přihrádkami. Výběrem peněženky Osprey budete mít své doklady v pořádku v každodenním životě i na cestách.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Peněženka Osprey Ultralight Wallet - black
  Peněženka Osprey Ultralight Wallet - black
  včetně DPH 269Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 293Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 299Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Peněženky Osprey - vysoká kvalita zpracování a praktičnost

Americká značka Osprey je jedním z nejznámějších výrobců batohů na světě. Díky desítkám ocenění, dlouholetým zkušenostem a nejvyšší kvalitě zpracování si její výrobky vybírají i ti nejnáročnější turisté. Do portfolia výrobce patří nejen batohy, ale také menší příslušenství, jako jsou Peněženky Osprey Jsou také vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Navíc využívají moderní technologie, které zvyšují naši bezpečnost. Pokud tedy rádi cestujete a hledáte pro sebe ideální řešení, jste na správném místě.

Moderní technologie, které nás chrání před krádeží

Peněženky Osprey nabízejí široký výběr modelů různých velikostí. Od standardních verzí pro každodenní použití až po velké modely, které pojmou nejen hotovost a karty, ale také pasovou knížku Peněženky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších syntetických materiálů. Ty jsou nejen lehké a odolné, ale také se snadno čistí. Peněženky Osprey se zapínají pomocí zipů nebo praktických magnetů. Od konkurence se liší použitím mimořádně moderních technologií. Mnoho modelů má RFID blokádu. Díky speciální povrchové úpravě peněženky blokují rádiové vlny, což účinně chrání jejich obsah před zloději. Nemohou totiž skenovat naše karty a doklady, aby je mohli neoprávněně použít.

Kupte si peněženku Osprey v online obchodě s horskými potřebami 8a.cz

V obchodě 8a.cz najdete široký výběr produktů této americké značky. Od peněženek po Batohy Osprey Ať už sáhnete po jakémkoli produktu, bude vyroben nekompromisním způsobem. To znamená, že vydrží mnoho let a bude dobře fungovat na cestách i při každodenním používání. Díky minimalistickému designu a tlumeným barvám po nich s radostí sáhnou ženy i muži. Široká nabídka různých modelů umožní každému najít ideální produkt pro sebe.