top

Pánské lezecké kraťasy

Pánské lezecké šortky jsou ideální volbou pro lezení po skalách a na panelu v horkém počasí. Nabídka zahrnuje bavlněné 3/4 a krátké lezecké šortky, které jsou ideální pro letní měsíce.
Zobrazení Mřížka Seznam

105 výrobky

na stránce
 1. -38%
  Lezecké kraťasy Ortovox Casale Shorts - clay orange

  wish list

 2. -30%
  Lezecké kalhoty E9 Gusky - blue night

  wish list

 3. -39%
  Lezecké kraťasy Nograd Neo Short - almond

  wish list

 4. -40%
  Kraťasy Salewa Lavaredo Hemp Cargo Shorts - electric

  wish list

 5. -25%
  Lezecké kraťasy E9 Pentago2 - deep blue

  wish list

 6. -22%
  Lezecké kraťasy E9 Pentago2 - grape

  wish list

 7. -25%
  Lezecké kraťasy E9 N Figaro2 - royal blue

  wish list

 8. -25%
  Lezecké kraťasy E9 N Figaro2 - russet

  wish list

 9. -27%
  Lezecké kraťasy E9 Rondo Short2.2 - steel

  wish list

 10. -24%
  Lezecké kraťasy E9 Rondo Short2.2 - tobacco

  wish list

 11. -37%
  Lezecké kraťasy Edelrid Kamikaze Shorts V - aniseed

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

105 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské lezecké kraťasy určené na skály a umělé stěny

Pro každého lezce je při výběru oblečení vždy prioritou volnost pohybu. Když si vyberete pánské lezecké kraťasy, můžete si být jisti, že každý detail byl navržen s ohledem na překonání další lezecké výzvy. Od střihu, který je navržen tak, aby neomezoval v pohybu, přes použité materiály až po doplňky, jako jsou kapsy a popruhy, které dokonale spolupracují s lezeckým úvazkem.

Materiály používané k výrobě pánských lezeckých kraťasů

Bavlna se v lezeckém oblečení používá velmi často. Tento materiál je velmi pohodlný na nošení a je ideální pro lezení. V současné době se v mnoha modelech používají také elastická vlákna, která umožňují, aby se materiál natáhl a dokonale přizpůsobil tělu a pohybům. Mnoho předních značek také věnuje velkou pozornost dopadu svých oděvů na životní prostředí. Proto se stále více pánských lezeckých kraťasů vyrábí z organické bavlny. Při její výrobě se používá méně hnojiv a pesticidů, takže tento proces je pro přírodu mnohem méně škodlivý.

Řešení použitá v pánských lezeckých kraťasech

Pánské lezecké kraťasy se vyrábějí v mnoha různých střizích. Oblíbené zůstávají jak velmi krátké modely, tak 3/4 lezecké kalhoty, které o něco lépe chrání nohy před oděrem i sluncem. Všechny pánské lezecké kraťasy mají speciálně navržený střih. Další látkové klíny v klíčových oblastech zvyšují volnost pohybu a zajišťují, že vás kraťasy nebudou nikdy omezovat. Velká pozornost byla věnována také povrchové úpravě kolem pasu, aby co nejlépe fungoval s úvazkem. V těchto místech nejsou použity silně vyčnívající prvky, aby při lezení nepřekážely. U o něco delších modelů se s oblibou používá úprava obvodu nohavic, aby se nezasekávaly o boty nebo kameny.

Pánské lezecké kraťasy - široký výběr v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr lezeckých kraťasů od špičkových značek, takže jsme si jisti, že uspokojí i ty nejnáročnější lezce. Ať už se připravujete na závody, nebo se těšíte na letní výlet do skal, pánské lezecké kraťasy vám poskytnou maximální pohodlí v horku na stěně. Díky dobře zpracovanému střihu si je nebudete chtít sundat ani ve dnech odpočinku. Nejnovější modely od výrobců, jako jsou Black Diamond, Rafiki a Ocun, jsou zárukou, že si vyberete ty nejlepší pánské lezecké kraťasy.